KLUCZ Mobile zrekompensuje klientom zmianę naliczania połączeń międzynarodowych?

Czy KLUCZ Mobile zrekompensuje przynajmniej części swoim klientom dzwoniącym za granicę zmianę taktowania rozmów międzynarodowych? O zmianie naliczania połączeń międzynarodowych w KLUCZ Mobile pisaliśmy tutaj. Operator wspomniał jednak na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że szykuje obniżki cen.

O obniżce cen do trzech kierunków KLUCZ Mobile poinformował w odpowiedzi na pytanie jednej z osób na Facebooku. Chodzi dokładnie o ten wpis:

Klucz Mobile obniżka

Fot: Print Screen Facebook.com/KluczMobile

Jeśli przyjmiemy wpis za wiarygodny, wynika z niego jednoznacznie, że operator zamierza obniżyć ceny połączeń do krajów Unii Europejskiej, Rosji i Ukrainy. Obniżka cen ma nastąpić do końca lutego b.r.

Dzisiaj ceny połączeń międzynarodowych (w standardzie) do tych kierunków wyglądają następująco:

  • Unia Europejska (za wyjątkiem Słowacji) – 15 gr/min (wszystkie numery)
  • Rosja:
    • Stacjonarne – 9 gr/min
    • Stacjonarne (Obwód Kaliningradzki, Moskwa, St. Petersburg) – 5 gr/min
    • Komórki – 29 gr/min
  • Ukraina – 49 gr/min (wszystkie numery)

Dzisiaj wszystkie rozmowy międzynarodowe rozliczane są za każde rozpoczęte 30 sekund połączenia, już od pierwszej minuty. Kilka dni temu operator poinformował, że od 8 marca 2016 r. obowiązywać ma naliczanie minutowe. Czy to właśnie zmiana naliczania pozwoli na obniżkę cen?

Źródło: wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
lulek
lulek
4 lat temu

Mam pytanie. Jak w ogóle korzystać z usług tego “operatora”, jeżeli w Teletorium sprzedają przeterminowane startery? Tracisz pieniądze i co? Nic. Zgłosiłem sprawę i otrzymałem informację, iż serwis techniczny “postara się” odblokować numer w ciągu kilku godzin… Kpina. Czekam kilkanaście i nic. Darujcie sobie korzystania z usług Klucza. Czyżby syndrom Vectone… Pozdrawiam Klucz Mobile.

Megamocny
Megamocny
4 lat temu
Reply to  lulek

Ale operator chyba nie odpowiada za to, jakie startery sprzedaje niezwiązany z operatorem dystrybutor? Musisz patrzeć, co kupujesz 🙂 To dokładnie tak samo, jakbyś za zakup w sklepie śmierdzącej kiełbasy obwiniał producenta.

lulek
lulek
4 lat temu
Reply to  Megamocny

Panie Megamocny widział Pan starter Klucza. Na zewnątrz nie ma nic napisane o ważności konta. Jest napisane: Aktywacja możliwa do dnia… (w moim przypadku 2016-09-01). Więc w tym przypadku winny producent. Czyż nie…? Pozdrawiam.

Pablo
Pablo
3 lat temu
Reply to  lulek

Panie lulek jeżeli aktywacja możliwa do dnia… 2016-09-01, a kupił Pan w lutym to jak może być przeterminowany ???????????????

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x