Kolejna promocja dla przenoszących numer do Play – nawet 9 miesięcy abonamentu gratis

Przed tygodniem sieć komórkowa Play pochwaliła się nową promocją adresowaną do osób przenoszących swój numer z innej sieci do Play. Można otrzymać 6 miesięcy bez opłat abonamentowych (więcej >>). Jak się okazuje to nie koniec, Play poinformował o kolejnej promocji adresowanej do przenoszących swój numer – można zyskać aż 9 miesięcy bez opłat. Jak?

W nowej promocji Play można otrzymać nawet 9 miesięcy bez opłat abonamentowych. Wystarczy przenosząc swój numer wybrać ofertę z telefonem od Samsunga. Promocja dotyczy SOLO / DUET / RODZINA / POKOLENIA w Ofercie L. Oczywiście przez pierwszych 9 miesięcy klient jest zwolniony z opłat abonamentowych zupełnie, czyli w tym okresie nie zapłaci ani za abonament telefoniczny, ani raty za urządzenie. Benefity 6 i 9 miesięcy za darmo są również dostępne dla klientów utrzymujących się w Play w wybranych ofertach.

Dla prowadzących firmę

Sieć Play przygotowała również ofertę dla przenoszących numer do ofert biznesowych. Wszyscy, którzy przenosząc swój numer wybiorą taryfę Biznes Box Ultra otrzymają rabat w wysokości 10 zł lub 15 zł przez cały okres trwania umowy. Oczywiście obowiązuje tu również standardowa oferta opisana powyżej, czyli 9 miesięcy abonamentu gratis za wybór telefonu Samsunga oraz rabat 6 miesięcy przy wybraniu telefonów innych marek.

Rabat w ofercie FORMUŁA MIX

Promocja objęła również ofertę FORMUŁA MIX. Każdy, kto przeniesie swój numer do Play wybierając tą ofertę otrzyma gratis trzy pierwsze doładowania.

Red Bull Mobile

I na koniec coś dla miłośników alternatywnych marek. Operator pomyślał również o osobach zainteresowanych marką Red Bull Mobile. Wszyscy, którzy przejdą z numerem z innej sieci do Red Bull Mobile ze smartfonem, otrzymają pierwsze 3 miesiące abonamentu gratis a dodatkowo niewykorzystane gigabajty zawarte w abonamencie przejdą na kolejny okres rozliczeniowy. Każdy, kto do oferty wybierze telefon Samsunga, może liczyć na pół roku bez opłat abonamentowych.

Źródło/Fot: Play / Print Screen

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o