Kolejna promocja doładowań w lajt mobile, do zgarnięcia 20% wartości zasilenia

Powraca promocja doładowań w sieci komórkowej lajt mobile. Zyskać można 20% wartości doładowania z przedziału 10-500 zł.

Tym razem promocja doładowań w sieci lajt mobile trwać będzie w dniach 15-18 sierpnia 2019 roku. Wykonując doładowanie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora pod adresem www.lajtmobile.pl użytkownik otrzyma w prezencie  20% wartości doładowania. Bonus trafia na konto główne, dzięki czemu można go wykorzystać na wszystkie usługi.

Przypominamy tradycyjnie, że premiowane są wyłącznie doładowania za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora. Konto w sieci lajt mobile można doładowywać również za pomocą doładowań Plusa (zdrapki, terminale płatnicze, bankowość elektroniczna, itp.), ale te nie biorą udziału w promocji.

Sieć komórkowa aljt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
O:-)
O:-)
9 miesięcy temu

Promocja wymuszona nienawistnymi wpisami na blogu. 😀

MVP
MVP
9 miesięcy temu

Promka spoko. Kiedyś było słabiej czekało się nawet 3 dni na doładowanie. Teraz z automatu od razu kwota na koncie. Poprawili się odkąd jest ta nowsza strona

Marek
Marek
9 miesięcy temu

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie wyciągali w procesie rejestracji prepaida nadmiarowych danych osobowych nie przewidzianych przez ustawę antyterrorystyczną, mianowicie adresu oraz numeru dokumentu tożsamości. Przypominam, że ustawa nakazuje podanie jedynie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL (nr dokumentu tożsamości powinien być wymagany jedynie wobec obcokrajowców nieposiadających nr PESEL). Tymczasem w lajcie wygląda to tak: https://lajtmobile.pl/wp-content/uploads/2018/10/Formularz_rejestracyjny_Lajt_25.05.2018.pdf

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x