Kolejna promocja doładowań w lajt mobile, tym razem okazją są nadchodzące święta

Sieć komórkowa lajt mobile po raz kolejny ruszyła z promocją doładowań, którą Czytelnicy z pewnością doskonale znają. Za doładowanie konta przez stronę lajt mobile w nadchodzący lany poniedziałek można otrzymać bonus.

Promocja doładowań sieci komórkowej lajt mobile jest doskonale znana wszystkim Czytelnikom. Operator uruchamia ją przy każdej nadarzającej się okazji. Jeśli takiej specjalnej nie ma, okazją jest… zwykły weekend. Tym razem jednak okazją do promocji doładowań są nadchodzące święta. Każdy, kto w dniu 22 kwietnia b.r. (lany poniedziałek) doładuje swoje konto za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej lajt mobile kwotą 10-500 zł, otrzyma gratis bonus do doładowania w wysokości 25% kwoty zasilenia. Bonus trafi na konto główne, dzięki czemu będzie można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi.

Podkreślany, że w ramach promocji premiowane są wyłącznie doładowania lajt mobile, zrealizowane za pośrednictwem oficjalnej strony operatora. Konto lajt mobile można również zasilać doładowaniami sieci Plus, jednak te nie biorą udziału w promocji.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o