Kolejna pula darmowych starterów od lajt mobile – tym razem z okazji Black Friday

Lajt mobile po raz kolejny w ostatnim czasie rozdaje darmowe startery. Kolejna pula 1000 darmowych starterów możliwa jest do zgarnięcia już dziś. Akcja potrwa do 30 listopada lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Startery tradycyjnie już mają nominał 9 zł i taka kwota dostępna jest na koncie na start. Można je zamawiać na specjalnie dedykowanej stronie internetowej pod adresem www.darmowystarter.pl. Wystarczy następnie zarejestrować numer online za pomocą autoryzacyjnego przelewu bankowego (startery są niezarejestrowane) i na numerze od razu można uruchomić np. pakiet internetu 10 GB.

Przypominamy, że w sieci lajt mobile przelew autoryzacyjny (od 1 do 100 zł) powiększony jest o bonus w wysokości aż 50% kwoty przelewu i zasila podczas rejestracji główne konto rejestrowanego numeru.

W przypadku, gdy sam internet to za mało w ofercie #na_kartę operator poleca Pakiet L-ajtowy, w którym za 19,99 zł otrzymujemy 10 GB, nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y/MMS-y.

To już kolejna w ostatnim czasie tego typu promocja lajt mobile. Poprzednia pula 1000 darmowych starterów rozdawana była w dniach 8-11 listopada b.r.

Sieć komórkowa działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x