Kolejna wakacyjna promocja doładowań w lajt mobile. Potrwa przez długi weekend

Sieć komórkowa lajt mobile zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów do częstych promocji doładowań. Operator ogłosił dzisiaj kolejną w ostatnim czasie taką promocję. Zyskać można – chyba już tradycyjnie – 50% wartości doładowania.

Promocja doładowań w lajt mobile potrwa przez cały nadchodzący długi weekend, czyli w dniach 12-15 sierpnia 2017 roku. Zyskać można 50% wartości doładowania z przedziału 10-500 zł.

Należy pamiętać, że premiowane są wyłączenie doładowania zrealizowane przez stronę internetową lajt mobile. Nie są premiowane doładowania sieci Plus, którymi również można zasilać konto lajt mobile (zdrapki, wydruki z terminali, bankomaty, bankowość elektroniczna).

Bonus wpływa na konto główne, co oznacza, że można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Bonus wpłynie na konto maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od momentu doładowania konta w okresie trwania promocji.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile 

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
krabatuliglanniki Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
niki
Gość
niki

Dopiero co przeniosłem się do a2mobile a już gdzieś indziej całkiem niezłe promo. Fajne u nich jest to że można na miesiąc i w razie czego uciec do konkurencji jak przebije ofertą, a nie że jestem uwiązany na rok.

glan
Gość
glan

No tak to jest że ciągle przebijają się ofertami. Oni mają też te pakiety społecznościowe że zawsze masz internet na fb itp niezależnie od limitu.

uli
Gość
uli

i można przenieść się prawie w dowolnej chwili jak znajdzie się kotś lepszy.

krabat
Gość
krabat

tak, to jest atut zwłaszcza ze teraz xiągle te sieci przerzucają się coraz to nowszymi ofertami.