Kolejna wakacyjna promocja doładowań w lajt mobile. Potrwa przez długi weekend

Sieć komórkowa lajt mobile zdążyła już przyzwyczaić swoich klientów do częstych promocji doładowań. Operator ogłosił dzisiaj kolejną w ostatnim czasie taką promocję. Zyskać można – chyba już tradycyjnie – 50% wartości doładowania.

Promocja doładowań w lajt mobile potrwa przez cały nadchodzący długi weekend, czyli w dniach 12-15 sierpnia 2017 roku. Zyskać można 50% wartości doładowania z przedziału 10-500 zł.

Należy pamiętać, że premiowane są wyłączenie doładowania zrealizowane przez stronę internetową lajt mobile. Nie są premiowane doładowania sieci Plus, którymi również można zasilać konto lajt mobile (zdrapki, wydruki z terminali, bankomaty, bankowość elektroniczna).

Bonus wpływa na konto główne, co oznacza, że można go wykorzystać na wszystkie dostępne usługi, nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Bonus wpłynie na konto maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych od momentu doładowania konta w okresie trwania promocji.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile 

4 komentarzy do “Kolejna wakacyjna promocja doładowań w lajt mobile. Potrwa przez długi weekend

 • 21 sierpnia 2017 at 09:30
  Permalink

  Dopiero co przeniosłem się do a2mobile a już gdzieś indziej całkiem niezłe promo. Fajne u nich jest to że można na miesiąc i w razie czego uciec do konkurencji jak przebije ofertą, a nie że jestem uwiązany na rok.

  Odpowiedź
 • 22 sierpnia 2017 at 09:28
  Permalink

  No tak to jest że ciągle przebijają się ofertami. Oni mają też te pakiety społecznościowe że zawsze masz internet na fb itp niezależnie od limitu.

  Odpowiedź
 • 26 sierpnia 2017 at 10:26
  Permalink

  i można przenieść się prawie w dowolnej chwili jak znajdzie się kotś lepszy.

  Odpowiedź
  • 4 września 2017 at 07:53
   Permalink

   tak, to jest atut zwłaszcza ze teraz xiągle te sieci przerzucają się coraz to nowszymi ofertami.

   Odpowiedź

Dodaj komentarz