Kolejne gamingowe nowości w eshopie sieci Play

Na początku listopada b.r. sieć komórkowa Play chwaliła się największą ofertą gamingową wśród operatorów w Polsce (więcej >>). W minionym tygodniu operator pochwalił się kolejnymi nowościami w swoim eshopie. Do oferty Play trafiły m. in. XBOX ONE X, NVIDIA SHIELD TV oraz MSI Trident 3 SSD.

XBOX ONE X nie bez powodu zapowiadana była jako najwydajniejsza konsola na świecie. Specjalnie zaprojektowany 8-rdzeniowy procesor AMD 2,3 GHz to gwarancja nie tylko lepszej SI, ale też płynność oraz jeszcze bardziej realistyczne szczegóły. 12 GB pamięci graficznej zapewnia szybkość oraz wydajność, otwierając nowe możliwości renderowania jeszcze większych światów.  Konsola XBOX ONE X dysponuje przepustowością pamięci 326 GB/s, co sprawia, że grafika ładuje się szybciej oraz jest jeszcze bardziej szczegółowa. Mimo tych wszystkich innowacji XBOX ONE X posiada pełną zgodność z XBOX ONE.

Fot: Play

Szczegóły XBOX ONE X:

  • rozdzielczość 4K
  • 8-rdzeniowy procesor AMD
  • pełna zgodność z Xbox One
  • 12 GB pamięci graficznej GDDR5

NVIDIA SHIELD to urządzenie do strumieniowania multimediów. Najbardziej płynne odtwarzanie wideo 4K HDR, ponadto wiele aplikacji i rozrywka. Oparty na rozwiązaniach NVIDIA gaming w chmurze lub za pośrednictwem Twojego komputera PC. Umożliwia zarządzanie wszystkim za pomocą komend głosowych – nawet swoim domem.

Fot: Play

Trzecią nowością jest MSI Trident 3. MSI Trident 3 to najmniejszy na świecie gamingowy komputer przystosowany do obsługi rzeczywistości wirtualnej. Ma rozmiary konsoli do gier, ale zawartość naprawdę dobrego PC. Jest kompaktowy, lekki i łatwy do przenoszenia. Wytrzymała i zaprojektowana w efektowny sposób obudowa. Wyjątkowo skuteczny system chłodzenia Silent Storm Cooling, w którym osobne komory dzielą między sobą kontrolowanie temperatury różnych komponentów urządzenia. Takie rozwiązanie jest nie tylko wydajne, ale i ciche. Bardzo szybki procesor siódmej generacji Intel Core i5-7400 oraz doskonała karta graficzna GeForce GTX 1050 Ti. Pamięć RAM można rozbudować z 8 do 32 GB. Komputer wyposażony jest w dysk twardy 1TB.

Fot: Play

Osoby, które zdecydują się na ten komputer mogą wybrać dodatkowo prezent w postaci dwóch dodatków:

  • gamingowe słuchawki
  • grę Assassin’s Creed: Origins

Do oferty gamingowej Play trafił również laptop Lenovo Legion Y520. Lenovo Legion Y520 to laptop przystosowany do potrzeb gracza. Ekran Full HD o przekątnej 15,6 cala jest matowy, dzięki czemu mniej męczy wzrok. Zapewnia też ostry obraz. System Dolby Audio i wysokiej klasy głośniki Harman pozwalają cieszyć się doskonałym przestrzennym dźwiękiem. Wydajny system chłodzenia i praktyczna, podświetlana na czerwono klawiatura, czterordzeniowy procesor Intel Core i5-7300HQ świetnie współpracuje z innowacyjną kartą NVIDIA GeForce GTX 1050, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji. Dynamikę pracy wspomaga pamięć RAM 8 GB, którą wymagający użytkownicy mogą rozbudować do 32 GB.  W zestawie znajduje się mysz optyczna Lenovo Y oraz modem 4G LTE Huawei E3372. Mysz może pochwalić się pięcioma programowalnymi przyciskami i ergonomicznym designem.

Fot: Play

Ostatnią już nowością w ofercie gamingowej fioletowej sieci jest Lenovo Star Wars Challenges.

Lenovo Star Wars Challenges to:

  • trzy tryby rozgrywki
  • ergonomiczna konstrukcja
  • kontroler miecza świetlnego z sprzężeniem zwrotnym
  • lokalizator umożliwia dokładne śledzenie Twojego położenia
Fot: Play

Wszystkie nowości można znaleźć w eshopie Play oraz na infolinii handlowej pod numerem 884 800 100.

Źródło/Fot: Play

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o