Kolejne nowości na święta od lajt mobile – nowa oferta z tabletem oraz aktywacja za 1 zł

Sieć komórkowa lajt mobile tradycyjnie już w ratach prezentuje swoje nowości. W minioną środę i czwartek informowaliśmy o wyprzedaży złotych numerów (więcej >>) oraz gadżecie dorzucanym do doładowań (więcej >>), dzisiaj marka Telestrady prezentuje kolejne promocje – niższą opłatę aktywacyjną oraz całkiem nową ofertę z tabletem.

Pierwsza promocja dotyczy obniżki opłaty aktywacyjnej i trwa w okresie świątecznym, tj. w dniach 31 marca – 2 kwietnia b.r. Operator obniżył jednorazową opłatę aktywacyjną w ofertach abonamentowych do symbolicznej złotówki.  Wcześniej opłata taka wynosiła 19 zł, a w ofercie Strzał w 10 aktywacja kosztowała 29 zł. Jak widać nowa promocja lajt mobile dotyczy również najpopularniejszego planu taryfowego lajt mobile – Strzał w 10. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy w czasie jej trwania złożyć zamówienie na jedną z ofert abonamentowych za pośrednictwem strony internetowej operatora lub telefonicznie pod numerem 727 700 700.

Druga nowość zaprezentowana dzisiaj przez lajt mobile to oferta z tabletem. Nowość wiąże się z wprowadzeniem do oferty operatora całkiem nowego planu taryfowego ze sprzętem. Sprzętem tym jest tablet Huawei MediaPad 10 T3 16 GB LTE. Tablet jest dostępny w ofercie od 30 marca i można go nabyć z pakietem 100 GB internetu mobilnego LTE.

Dostępne opcje:

  • z umową na 24 miesiące, Internet 100 GB LTE + Tablet  – 79.99 zł miesięcznie
  • z umową na 12 miesięcy, Internet 100 GB LTE + Tablet 109.99 zł miesięcznie

Promocja z tabletem trwa od 30 marca 2018 roku do odwołania. Ofertę z tabletem można zamówić na stronie internetowej lajt mobile oraz za pośrednictwem infolinii pod numerem telefonu 727 700 700.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michał SykuteraInternet Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Internet
Gość

Super promocje, chyba się skuszę.

Michał Sykutera
Gość

Ten tablet jest bardzo dobry. Ma LTE i cztery rdzenie. Wszystko czego potrzeba.