Kolejne weekendowe promocje od lajt mobile – 50% wartości doładowania gratis oraz tańsze startery

Sieć komórkowa lajt mobile, która zdążyła już przyzwyczaić do częstych weekendowych promocji, poinformowała o kolejnej promocji skierowanej do obecnych i przyszłych użytkowników oferty na kartę. W pierwszy weekend września, tj. w dniach 1-3 września 2017 roku) można otrzymać bonus do doładowania konta oraz kupić taniej starter.

Jeśli chodzi o bonus do doładowania to już tradycyjnie można otrzymać bonus 50% wartości doładowania, który trafia na konto główne, dzięki czemu można go wykorzystać na wszystkie dostępne w lajt mobile usługi. Premiowane są wszystkie doładowania z zakresu 10-500 zł zrealizowane przez stronę internetową lajt mobile. Przypominamy, że doładowania zrealizowane w inny sposób (np. doładowania Plus zrealizowane przez karty zdrapki, wydruki z terminali lub też bankowość elektroniczną) nie są premiowane.

Lajt mobile przecenił także startery, w tych dniach będą kosztować 5 zł (darmowa wysyłka listem poleconym), do wykorzystania na starterze standardowa kwota 9 zł. Oczywiście przecena również dotyczy starterów zakupionych przez stronę internetową operatora.

Dzisiaj, tj. 1 września, lajt mobile wprowadził również nowość do oferty abonamentowej. Operator udostępnił możliwość dokupienia pakietu internetu, w przypadku wykorzystania pakietu podstawowego dostępnego w ramach abonamentu. Dodatkowy pakiet internetowy obowiązuje do końca okresu rozliczeniowego, w którym abonent dokonał zgłoszenia i nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.

Do wyboru są następujące pakiety:

Fot: lajt mobile

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MVNO-GSM.PL (@MVNOGSMPL)JacekKsstejos Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
costam
Gość
costam

Przed chwilą przeszedłem do a2mobile bo mieli atrakcyjniejsza ofertę. Teraz to… dobrze że akurat u nich po miesiącu można się ewakuować w razie czego bo nie ma umów na wieczność.

stejo
Gość
stejo

oni maja dobre wificalling i pakiety to musze przyznać.

s
Gość
s

Dlaczego tylko doładowania do kwoty 100 zł? 😥