Kolejne weekendowe promocje od lajt mobile – 50% wartości doładowania gratis oraz tańsze startery

Sieć komórkowa lajt mobile, która zdążyła już przyzwyczaić do częstych weekendowych promocji, poinformowała o kolejnej promocji skierowanej do obecnych i przyszłych użytkowników oferty na kartę. W pierwszy weekend września, tj. w dniach 1-3 września 2017 roku) można otrzymać bonus do doładowania konta oraz kupić taniej starter.

Jeśli chodzi o bonus do doładowania to już tradycyjnie można otrzymać bonus 50% wartości doładowania, który trafia na konto główne, dzięki czemu można go wykorzystać na wszystkie dostępne w lajt mobile usługi. Premiowane są wszystkie doładowania z zakresu 10-500 zł zrealizowane przez stronę internetową lajt mobile. Przypominamy, że doładowania zrealizowane w inny sposób (np. doładowania Plus zrealizowane przez karty zdrapki, wydruki z terminali lub też bankowość elektroniczną) nie są premiowane.

Lajt mobile przecenił także startery, w tych dniach będą kosztować 5 zł (darmowa wysyłka listem poleconym), do wykorzystania na starterze standardowa kwota 9 zł. Oczywiście przecena również dotyczy starterów zakupionych przez stronę internetową operatora.

Dzisiaj, tj. 1 września, lajt mobile wprowadził również nowość do oferty abonamentowej. Operator udostępnił możliwość dokupienia pakietu internetu, w przypadku wykorzystania pakietu podstawowego dostępnego w ramach abonamentu. Dodatkowy pakiet internetowy obowiązuje do końca okresu rozliczeniowego, w którym abonent dokonał zgłoszenia i nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.

Do wyboru są następujące pakiety:

Fot: lajt mobile

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

7 komentarzy do “Kolejne weekendowe promocje od lajt mobile – 50% wartości doładowania gratis oraz tańsze startery

 • 1 września 2017 at 16:43
  Permalink

  Przed chwilą przeszedłem do a2mobile bo mieli atrakcyjniejsza ofertę. Teraz to… dobrze że akurat u nich po miesiącu można się ewakuować w razie czego bo nie ma umów na wieczność.

  Odpowiedź
  • 4 września 2017 at 07:00
   Permalink

   oni maja dobre wificalling i pakiety to musze przyznać.

   Odpowiedź
 • 2 września 2017 at 02:28
  Permalink

  Dlaczego tylko doładowania do kwoty 100 zł? 😥

  Odpowiedź
  • JacekK
   2 września 2017 at 08:33
   Permalink

   Przepraszam, mój błąd, premiowane są doładowania z zakresu 10-500 zł. Już poprawiłem

   Odpowiedź
   • 9 września 2017 at 00:53
    Permalink

    Pojawił się jakiś “Pakiet studencki”. Pełny no limit + 10GB za 19,99zł (cykliczny) w taryfie na kartę.
    Pytanie gdzie jest haczyk?
    😁

    Odpowiedź
    • 12 września 2017 at 10:26
     Permalink

     Wygląda na to, że nie ma tzw. “haczyka” 🙂 Pakiet ten został wprowadzony już pod koniec lipca – jako promocja wakacyjna – “PAKIET LAJTOWE WAKACJE”, zostaje jednak na dłużej pod nazwą “PAKIET STUDENCKI”. Pakiet kosztuje 19,99 zł, jest cykliczny, odnawia się co 30 dni

     Odpowiedź

Dodaj komentarz