Kolejne wielkanocne promocje lajt mobile

Rzutem na taśmę lajt mobile poinformował wczoraj o kolejnych wielkanocnych promocjach. Tym razem operator skierował swoją uwagę w stronę klientów abonamentowych.

Od piątku 14 kwietnia do końca Świąt Wielkanocnych, tj. 17 kwietnia b.r., lajt mobile obniża opłatę aktywacyjną do 1 zł i dodatkowo do każdej umowy dorzuca selfie stick gratis. Promocja ta nie dotyczy wybierających ofertę Strzał w Dziesiątkę.

Także od 14.04.2017 r. do poniedziałku 17.04.2017 r. do godz. 23:59 powiększone zostają pakiety z internetem w trzech planach abonamentowych, tj.:

  • w planie taryfowym za 19,99 zł z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi, SMS-ami i MMS-ami zamiast standardowego 1 GB transferu danych będzie 4 GB
  • w planie taryfowym za 24,99 zł z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi, SMS-ami i MMS-ami zamiast standardowego 4 GB transferu danych będzie 10 GB
  • w planie taryfowym za 29,99 zł z nielimitowanymi połączeniami komórkowymi, SMS-ami i MMS-ami zamiast standardowego 10 GB transferu danych będzie 25 GB

W miniony czwartek lajt mobile poinformował o wielkanocnej ofercie skierowanej do zainteresowanych ofertą Pre-Paid (więcej na ten temat >>).

Nowe promocje to ciąg dalszy ofensywy marketingowej lajt mobile. W ostatnim czasie operator wyróżnia się największą aktywnością pod tym względem spośród wszystkich MVNO na rynku.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x