Kolejny konkurs Lycamobile – do wygrania nawet 10 000 £

Międzynarodowy wirtualny operator komórkowy Lycamobile ponownie ogłasza konkurs, w którym tym razem główną nagrodą jest aż 10 000 £. Wystarczy stworzyć film wideo o długości maksymalnie 60 sekund, który będzie promował najnowszą promocję sieci Lycamobile Zero Opłat Roamingowych. Wideo może być scenką z życia, filmikiem animowanym lub po prostu zwykłym „selfie” z telefonu.

Chcielibyśmy, abyś stworzył film wideo trwający maksymalnie 60 sekund, który będzie promował tą ofertę W zamian oferujemy Ci szansę na wygranie jednej z fantastycznych nagród, w tym również głównej wygranej – globalnej nagrody wynoszącej aż £10,000 (wypłacone w lokalnej walucie po kursie z dnia ogłoszenia zwycięzcy)!

Nagrody w konkursie są niezwykle atrakcyjne:

  • Globalna nagroda za najlepsze wideo: £10,000 (wypłacone w lokalnej walucie po kursie z dnia ogłoszenia zwycięzcy)
  • Najlepsze krajowe wideo: 1. miejsce: 15,000 PLN
  • ​Najlepsze krajowe wideo: 2. miejsce: 7,500 PLN
  • Najlepsze krajowe wideo: 3 kolejne nagrodzone filmy: 3-miesięczne pakiety all-inclusive Lycamobile
  • Cotygodniowe nagrody krajowe: 555 PLN dla najpopularniejszego wideo, które zdobędzie największą ilość polubień w danym tygodniu

Ostatni podobny konkurs miał miejsce rok temu, kiedy to operator oferował 15 000 złotych za najlepszy film wideo reklamujący nielimitowane połączenia dla klientów Lycamobile w Europie, USA oraz Australii po każdym doładowaniu (więcej)

Lycamobile to międzynarodowy operator telefonii komórkowej działający w 18 krajach świata, w tym od listopada 2011 roku również w Polsce. Sieć skupia się głównie na klientach potrzebujących tanich połączeń międzynarodowych oraz taniej oferty roamingowej. Startery i doładowania Lycamobile można nabyć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. w Polsce operator korzysta z zasięgu sieci Plus.

Informacje o promocji “Zero Opłat Roamingowych”

Regulamin konkursu

Źródło: Lycamobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x