Koniec pakietu 10 GB za 10 zł w Play

To już niestety koniec pakietu internetowego 10 GB za 10 zł w Play, od dzisiaj klienci operatora nie mogą już z niego skorzystać. Pakiety, które zostały zakupione do wczoraj są ważne zgodnie z terminem ważności.

Pomimo obiecujących zapowiedzi sieci Play z 11 stycznia b.r. (więcej), mówiących o wydłużeniu promocji “do odwołania” (dotychczas promocja była kilkukrotnie wydłużana na konkretny okres czasu), pakiet ten został z nami jeszcze tylko przez 10 dni. Tu chyba nieco zawiodła komunikacja u operatora, gdyż po zapowiedzi o wydłużeniu pakietu “do odwołania” nasi Czytelnicy słusznie zauważyli, że w zaktualizowanym regulaminie była wskazana konkretna data, właśnie 20 stycznia 2016 r.

W zamian operator niestety nie zaoferował nic, co choćby w części mogłoby zadowolić dotychczasowych użytkowników pakietu 10 GB za 10 zł. Operator zwiększył liczbę danych w dotychczasowych pakietach, jednak to cen z pakietu daleko. Oto szczegóły:

Fot: blogplay.pl

Fot: blogplay.pl

Fot: blogplay.pl

Fot: blogplay.pl

Zmiany obowiązują również w Red Bull Mobile.

Oczywiście oferta Play na tle konkurencji jest przyzwoita, jednak nie są to już ceny rewolucyjne. 6 GB za 20 zł jest ceną dobrą, choć nie najlepszą. Przypomnijmy, że Aero2 – dostawca usługi Bezpłatnego Dostępu do Internetu – oferuje pakiet 30 GB za 30 zł, przy czym po wykorzystaniu pakietu użytkownicy nadal mogą bez limitu korzystać z internetu z prędkością do 512 kb/s (oraz cogodzinną autoryzacją CAPTCHA). W KLUCZ Mobile pakiet 5 GB mobilnego internetu kosztuje 17 zł, w lajt mobile 4 GB kosztuje 14,99 zł, w Virgin Mobile natomiast za 29 zł otrzymujemy 5 GB mobilnego internetu, ale wraz z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami w kraju.

Co dalej z atrakcyjnymi ofertami na internet mobilny w ofertach na kartę?

Źródło/Fot: Play, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o