Koniec poczty głosowej w KLUCZ Mobile – od 28 grudnia poczta tylko z aplikacją Pinngle

Sieć komórkowa KLUCZ Mobile nie przestaje ostatnio zaskakiwać, najdelikatniej mówiąc, nietypowymi decyzjami. Najpierw w bardzo krótkim czasie seria zmian w pakiecie NO-LIMIT za 25 zł, które dotknęły osoby zainteresowane tanimi połączeniami głosowymi na Ukrainę (więcej >>), a teraz operator ogłosił swoim klientom, że od 28 grudnia wycofuje… usługę poczty głosowej.

O rezygnacji z usługi dodatkowej Poczta głosowa operator informuje swoich klientów listownie. Poczta głosowa ma zostać wycofana z dniem 28 grudnia b.r. W związku z tą zmianą korekcie ulega również cennik operatora, w którym ujęta była właśnie ta usługa.

KLUCZ Mobile informuje w rozsyłanym do swoich abonentów piśmie, że rekomenduje możliwość korzystania z poczty głosowej za pomocą aplikacji mobilnej Pinngle, którą można znaleźć w Google Play (Android) oraz App Store (iOS). Oczywiście w takim wypadku wymagany jest dostęp do internetu. W takim wypadku obsługą poczty głosowej zajmuje się wyłącznie właściciel aplikacji mobilnej Pinngle.

Wygląda na to, że osoby posiadające zwykłe telefony, na których nie ma możliwości instalacji aplikacji mobilnych, nie mają żadnej alternatywy i zostają całkowicie pozbawione dostępu do tej usługi.

O aplikacji Pinngle wspominał na naszych łamach prezes KLUCZ Mobile Denis Morozov (tutaj >> i tutaj >>).

Źródło/Fot: wł / KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o