Konkurs Mikołajkowy w Orange – smartfony Huawei do wygrania

Sieć Orange wystartowała z Konkursem Mikołajkowym – do wygrania smartfony Huawei. Do zdobycia: dwa Mate 10 lite i jeden Mate 10 Pro. Telefony te są również dostępne w ofercie operatora. Co dokładnie trzeba zrobić, aby wygrać? Wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym na blogu operatora.

Konkurs jest podzielony na trzy odsłony. W dwóch pierwszych, do wygrania jest Huawei Mate 10 lite, a w trzeciej Huawei Mate 10 Pro. W wyniku doświadczeń wcześniejszych konkursów i sugestii użytkowników w każdej z odsłon nieco zmodyfikowano formę odpowiedzi. W pierwszej na odpowiedź jest 280 znaków + ewentualne grafiki i wideo, do których można linkować. W drugiej będzie można odpowiadać wyłącznie w formie tekstowej, a w trzeciej wyłącznie w formie grafik lub wideo. Oczywiście za każdym razem będą inne pytania.

Do rzeczy. W pierwszej odsłonie konkursu operator skupia się na dużym wyświetlaczu. Huawei Mate 10 Lite ma ekran o przekątnej 5,9 cala Full View, który zajmuje 83% powierzchni obudowy. Pytanie konkursowe brzmi: „Co Waszym zdaniem najlepiej będzie wyglądało na takim wyświetlaczu i dlaczego?”

Na odpowiedzi jest czas do 7 grudnia do godz. 18.00. Odpowiedzi jak zawsze w komentarzach pod wpisem konkursowym na blogu operatora (link >>).

REGULAMIN KONKURSU

Źródło/Fot: Orange

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o