Konkurs Mobile Vikings i SciFun – do wygrania Smartfon i modemy do mobilnego internetu

Logo Mobile VikingsWirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO) Mobile Vikings, razem ze SciFun, zaprasza na konkurs, w którym do wygrania jest Smartfon (Samsung Galaxy S3) oraz 10 modemów do mobilnego internetu.

Konkurs Mobile Vikings&SciFun

Mobile Vikings to operator wirtualny działający w Belgii, Holandii, a od 4 grudnia 2013 roku również w Polsce. Operator działa na infrastrukturze sieci Play oraz korzysta z roamingu krajowego T-Mobile, dzięki czemu użytkownik może korzystać z zasięgu tych dwóch sieci, które dają zasięg w całej Polsce.

Operator oferuje obecnie najtańszy mobilny internet w ofercie na kartę. Już za doładowanie konta kwotą 19 zł otrzymujemy aż 2 GB transferu danych, a dodatkowo użytkownik otrzymuje 2000 SMS-ów do wszystkich sieci. Oba pakiety są “darmowe”, co oznacza, że cała kwotę z doładowania możemy wykorzystać na inne usługi, gdyż ta pozostaje na koncie.

Reasumując, ładujemy konto kwotą 19 zł i mamy 2GB internetu oraz 2000 SMS-ów do wszystkich sieci jak również 19 zł na koncie. Pakiety ważne są 30 dni. Zwiększając doładowanie o 10 zł (29 zł) obniżamy cenę minuty połączenia z 0,29 zł na 0,19 zł.

Dodatkowo za 8zł możemy wykupić pakiet Play Viking (ważny 30 dni), dzięki któremu użytkownik otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich operatorów działających na sieci PLAY (Play, Mobile Vikings, Red Bull Mobile, Virgin Mobile, Truphone, Netia Mobile, Tele25).

Szczegóły oferty Mobile Vikings:

Oferta Mobile Vikings

Startery Mobile Vikings można kupić wyłącznie na stronie internetowej operatora (MobileVikings.pl).

Regulamin konkursu

BanerPNG

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o