Konkurs Virgin Mobile. Do wygrania Tablet.

Wirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO) Virgin Mobile zaprasza na konkurs, w którym do wygrania jest Tablet Motorola Xoom 2. Konkurs trwa do 6 lutego włącznie.

Konkurs Virgin MobileKonkurs organizowany jest na oficjalnym profilu Virgin Mobile Polska na FB, gdzie można znaleźć szczegóły konkursu oraz regulamin.

www.facebook.com/VirginMobilePolska

Virgin Mobile to międzynarodowy i największy na świecie operator wirtualny, działający obecnie w dziewięciu krajach świata (Wielka Brytania, Australia, Kanada, Republika Południowej Afryki, Chile, Indie, Stany Zjednoczone, Francja, a od 16 sierpnia 2012 roku również w Polsce).

W Polsce Virgin Mobile korzysta z zasięgu sieci Play oraz z roamingu krajowego Orange, dzięki czemu użytkownik może korzystać z zasięgu tych dwóch sieci, które dają zasięg w całej Polsce.

Operator oferuje obecnie prostą i tanią taryfę, którą cechują tanie połączenia do wszystkich sieci (0,19 zł/min), tanie SMS-y do wszystkich sieci (jedynie 6 gr/SMS) i darmowy pakiet internetowy po doładowaniu konta za co najmniej 10 zł (100 MB) oraz – co powoduje, że oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza – członkowie Klubu Virgin otrzymują dodatkowo 50% GRATIS do każdego doładowania konta. Środki ważne są przez 12 miesięcy po każdym doładowaniu konta dowolną kwotą.

Reasumując, po zakupie startera rejestrujemy się na stronie operatora w Klubie Virgin, ładujemy konto za przykładowo 10 zł, otrzymujemy w prezencie 5zł, więc mamy do wykorzystania 15 zł przez 12 miesięcy i dodatkowo otrzymujemy 100 MB internetu.

Startery Virgin Mobile (w cenie 8zł) można nabyć w ogólnopolskiej sieci dystrybucji (wystarczy zapytać w pierwszym kiosku lub sklepie) lub na stronie operatora (VirginMobile.pl)

Regulamin konkursu

BanerPNG111.pngBanerPNG

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o