Konkurs Virgin Mobile. Do wygrania Tablet.

Wirtualny operator telefonii komórkowej (MVNO) Virgin Mobile zaprasza na konkurs, w którym do wygrania jest Tablet Motorola Xoom 2. Konkurs trwa do 6 lutego włącznie.

Konkurs Virgin MobileKonkurs organizowany jest na oficjalnym profilu Virgin Mobile Polska na FB, gdzie można znaleźć szczegóły konkursu oraz regulamin.

www.facebook.com/VirginMobilePolska

Virgin Mobile to międzynarodowy i największy na świecie operator wirtualny, działający obecnie w dziewięciu krajach świata (Wielka Brytania, Australia, Kanada, Republika Południowej Afryki, Chile, Indie, Stany Zjednoczone, Francja, a od 16 sierpnia 2012 roku również w Polsce).

W Polsce Virgin Mobile korzysta z zasięgu sieci Play oraz z roamingu krajowego Orange, dzięki czemu użytkownik może korzystać z zasięgu tych dwóch sieci, które dają zasięg w całej Polsce.

Operator oferuje obecnie prostą i tanią taryfę, którą cechują tanie połączenia do wszystkich sieci (0,19 zł/min), tanie SMS-y do wszystkich sieci (jedynie 6 gr/SMS) i darmowy pakiet internetowy po doładowaniu konta za co najmniej 10 zł (100 MB) oraz – co powoduje, że oferta jest jeszcze atrakcyjniejsza – członkowie Klubu Virgin otrzymują dodatkowo 50% GRATIS do każdego doładowania konta. Środki ważne są przez 12 miesięcy po każdym doładowaniu konta dowolną kwotą.

Reasumując, po zakupie startera rejestrujemy się na stronie operatora w Klubie Virgin, ładujemy konto za przykładowo 10 zł, otrzymujemy w prezencie 5zł, więc mamy do wykorzystania 15 zł przez 12 miesięcy i dodatkowo otrzymujemy 100 MB internetu.

Startery Virgin Mobile (w cenie 8zł) można nabyć w ogólnopolskiej sieci dystrybucji (wystarczy zapytać w pierwszym kiosku lub sklepie) lub na stronie operatora (VirginMobile.pl)

Regulamin konkursu

BanerPNG111.pngBanerPNG

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o