Kupując prąd od Energii dla firm można zaoszczędzić na usługach telekomunikacyjnych

Sprzedaż energii elektrycznej wraz z usługą telekomunikacyjną za 1 grosz miesięcznie przez dwa lata – to wspólna oferta Energii dla firm i Netii. Nowa oferta pozwala zaoszczędzić nawet 1500 zł w stosunku do standardowej oferty telekomunikacyjnej.

Energia dla firm, jeden z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w Polsce, wraz z Netią, największym niezależnym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce, przygotowała promocyjną ofertę dla nowych klientów. Przy zawarciu nowej umowy na sprzedaż prądu klient może zdecydować się na usługę telekomunikacyjną, której koszt miesięcznie wyniesie symboliczny grosz. Umowa zawarta jest na 2 lata, po których klient może zdecydować czy chce kontynuować umowę na standardowych warunkach.

– Jako innowacyjna firma stale rozszerzamy ofertę i dajemy klientom dodatkowe korzyści. Po niedawnym uruchomieniu oferty WeEnergy ruszamy z promocją pozwalającą, oprócz energii, korzystać także z usług telekomunikacyjnych za symboliczny grosz. Nowi klienci Energii dla firm mogą w ten sposób osiągnąć wymierne oszczędności na usługach telekomunikacyjnych. Oferta wpisuje się w naszą strategie dążenia do tego, aby dostarczać klientom kompleksowe usługi w konkurencyjnej cenie – mówi Rafał Bachanek, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku.

Oferta promocyjna ma kilka wariantów. To, z której opcji będzie mógł skorzystać klient, jest uzależnione m.in. od wielkości jego rocznego zużycia energii elektrycznej.

Klienci będą mogli skorzystać z jednej z usług: Internet stacjonarny, Internet mobilny lub usługa głosowa mobilna.

Umowa na sprzedaż energii i usługi telekomunikacyjnej muszą być podpisane równocześnie.

Więcej informacji o ofercie znajduje się na stronie: https://www.energiadlafirm.pl/oferta-dla-biznesu/energia-z-netia

Źródło/Fot: Energia dla firm

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o