Lajt mobile – 10 GB za 10 zł w ofercie na kartę

Lajt mobile ruszył z promocją Strzał w dziesiątkę – #na kartę, w ramach której operator obniżył cenę pakietu internetowego o wielkości 10 GB. Od teraz do odwołania cena pakietu wynosi 10 zł, zamiast 24,90 zł.

Od teraz do odwołania promocji użytkownicy oferty na kartę lajt mobile mogą aktywować pakiet 10 GB w promocyjnej cenie 10 zł. Ważność pakietu wynosi 30 dni. Po przeliczeniu za 1 GB danych zapłacimy tylko 1 zł.

Użytkownik może aktywować tylko jeden pakiet w czasie danego okresu. Kolejny pakiet można aktywować dopiero po wygaśnięciu ważności poprzedniego. Pakiet ten nie jest również samoodnawialny. Oznacza to, że po wygaśnięciu pakietu użytkownik musi samodzielnie włączyć kolejny pakiet (oczywiście jeśli nadal chce korzystać z promocji). Pakiet nie jest również zabezpieczony tzw. lejkiem, co oznacza, że po wykorzystaniu limitu 10 GB danych za kolejną transmisję danych zapłacimy zgodnie z cennikiem oferty (1 gr za każde 50 kB). Użytkownicy lajt mobile zostaną jednak poinformowani SMS-em o wykorzystaniu należnego nam w ramach transferu danych.

Pakiet można aktywować krótkim kodem USSD *121*11*04#, w momencie aktywacji zostanie pobrana kwota 10 zł.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
s Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Piszecie o tym pierwsi, brawo! 🙂
Ten czarny ludzik lajt powinien mieć jakieś imię. 😀