Lajt mobile – aktualizacja wybranych planów taryfowych. Od teraz NO-LIMIT na stacjonarne za darmo.

Sieć komórkowa lajt mobile po dłuższej przerwie ponownie o sobie przypomniała. Tym razem operator zaktualizował – na korzyść klientów – wybrane plany taryfowe w ofercie abonamentowej. Dokładnie to te plany, w których klienci nie mieli w ramach abonamentu darmowych rozmów na numery stacjonarne i musieli płacić za nie zgodnie z cennikiem (17 gr/min) lub wykupić taki NO-LIMIT za dodatkowe 2 zł miesięcznie.

Zaktualizowane zostały następujące plany taryfowe:

  • Numer 1
  • No Limit M
  • No Limit L
  • Strzał w 10
  • Duet Numer 1
  • Duet S
  • Duet M

W każdym z powyższych planów dodany został pakiet nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi. Wcześniej pakiet taki wiązał się z dodatkową opłatą 2 zł miesięcznie. W przypadku braku aktywnego pakietu darmowych rozmów z numerami stacjonarnymi za każdą minutę takiej rozmowy klient był obciążany kwotą 17 gr.

Zmianie uległa również opłata aktywacyjna i tu co prawda nieznacznie, ale na niekorzyść klientów. Dotyczy to jednak wyłącznie nowych aktywacji. Tera jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 19,99 zł (zamiast 19 zł).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Cennik i regulamin “Lajt DUET”

Cennik i regulamin “Komórka bez limitu”

Cennik i regulamin “Strzał w 10”

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aleksandra
Aleksandra
10 miesięcy temu

Od kilku miesięcy jestem w lajt mobile i dla mnie to najlepsza sieć na rynku. Dobre ceny, szybka obsługa, no i zasięg działa bez problemu. W końcu czuję, że nie przepłacam jak to było u poprzedniego, jednego z najbardziej znanych operatorów.

Pieczara
Pieczara
9 miesięcy temu

No i bomba, w końcu pełna oferta. Miałem ich prepaida, ale dzięki tym stacjonarnym przeniosłem się na abo. Mała kasa a wszystko śmiga jak szatan.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x