Lajt mobile częściowo wycofuje się z podwyżek – najwyższy plan internetowy znowu za 35 zł/mc

Sieć komórkowa lajt mobile po niespełna dwóch tygodniach od korekty oferty niektórych planów abonamentowych, która skutkowała wzrostem części cen, robi krok w tył. Po dołożeniu do najwyższego planu internetowego tzw. pakietu nocnego (200 GB internetu do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00) i podniesieniu jego ceny do 39,99 zł miesięcznie operator przywrócił poprzednią cenę (35 zł). Tzw. pakiet nocny zostaje.

O dodaniu do najwyższego planu internetowego tzw. pakietu nocnego (200 GB do wykorzystania w godzinach 1:00-8:00) pisaliśmy tutaj >>. Zmiana ta skutkowała również wzrostem ceny pakietu z 35 zł na 39,99 zł oraz wzrostem opłaty aktywacyjnej (z 19 zł na 29 zł, jednak ta zmiana dotyczyła nie tylko tego planu abonamentowego). Teraz sieć lajt mobile poinformowała o obniżce ceny tego samego planu – cena z 39,99 zł miesięcznie wróciła do poziomu 35 zł miesięcznie, a pakiet nocny 200 GB pozostał. Opłata aktywacyjna (jednorazowa) pozostała jednak na poziomie 29 zł.

Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie UE: 3,29 GB, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Cena 35 zł zawiera Bonus Krajowy.

Poprosiliśmy operatora o komentarz do tej sytuacji:

– Decyzja wynika ze szczegółowych analiz rynku, jakich dokonuje lajt mobile, po wprowadzaniu zmian ofertowych. W ich zakresie jest przede wszystkim badanie zachowań konsumentów, w ramach poszczególnych promocji, rozpatrywanie zachowań konsumentów i ryzyk z tym związanych. Jednocześnie jest to powiązane z reakcją rynku na poszczególnie zmiany, jakie wprowadza lajt mobile, w tym szczególnie na komunikaty zwrotne od potencjalnych klientów, którzy dalej oczekują najwyżej jakości usług z niską ceną. Naszym celem jest zapewnienie takich usług, w dążeniu do zaspokojenia potrzeb konsumentów, szczególnie na duże pakiety daty z opłatą, która ich satysfakcjonuje i umową, która nie jest długotrwałym zobowiązaniem – informuje biuro prasowe lajt mobile.

Więcej informacji o zmianach w ofertach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lajt mobile pod adresem www.lajtmobile.pl.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

CENNIK I REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x