Lajt mobile dał przykład – przeniesienie numeru do ofety na kartę 100% online

Pandemia SARS-CoV-2 trwa niestety w najlepsze i póki co nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się cokolwiek zmienić na lepsze. Ponieważ w Polsce obowiązują spore ograniczenia mające na celu powstrzymanie ludzi przed zbędnym i niepotrzebnym narażaniem siebie i innych, operatorzy szukają sposobów jak dotrzeć z usługami do klienta najbezpieczniejszą drogą. Niestety, o ile w przypadku abonamentów udogodnień jest sporo, o tyle aby przenieść numer do oferty na kartę u większości operatorów trzeba udać się do… salonu (a i to nie jest równoznaczne z powodzeniem, bo sprzedawcy bardzo często – przepraszam za określenie, ale nie znajduję lepszego – “palą głupa”). Ale mamy operatora, który pomimo, że nie posiada opcji eSIM, zaoferował właśnie przeniesienie numeru do oferty na kartę 100% online. Tak, to lajt mobile.

Sieć komórkowa lajt mobile już od jakiegoś czasu oferowała możliwość przeniesienia do siebie numeru 100% online, bez wychodzenia z domu i bez podpisywania umów przy kurierze. Dotyczyło to jednak wyłącznie ofert abonamentowych (z początku nie wszystkich). Potwierdzanie tożsamości odbywało się za pomocą bankowych przelewów autoryzacyjnych. Teraz jednak jest to również możliwe w przypadku przeniesienia numeru z innych sieci do lajt mobile na kartę.

Aby przenieść numer telefonu do lajt mobile na kartę oczywiście należy zacząć od wypełnienia formularza przeniesienia numeru dostępnego na oficjalnej stronie internetowej operatora. Karta SIM zostanie dostarczona zwykłym listem Poczty Polskiej, dzięki czemu klient nie będzie musiał mieć nawet kontaktu z listonoszem (nie trzeba nic okazywać, ani podpisywać).

W taki sposób można zamówić w lajt mobile również inne usługi:

  • przeniesienie numerów do oferty lajtDUET (abonament)
  • przeniesienie numeru do oferty abonamentowej
  • przeniesienie numeru do oferty na kartę
  • zakup nowego abonamentu lub nowego numeru na kartę
  • zakup internetu mobilnego

To doskonała wiadomość, że lajt mobile nie traktuje klientów pre-paid jako tych gorszej kategorii. To również dowód na to, że jak ktoś chce, to wszystko da radę zrobić.

Reasumując: w lajt mobile można bez obaw zamawiać usługi w bezpieczny sposób, 100% online – bez wizyty kuriera i bez konieczności wychodzenia z domu.

Niestety, duzi operatorzy póki co nie spieszą się z umożliwieniem przeniesienia numeru do swoich ofert na kartę bez konieczności wyjścia z domu. Czy bezpieczeństwo klientów chętnych na Pre-Paid jest dla nich mniej ważne?

Źródło/Fot: lajt mobile / wł

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
tuxowolf
tuxowolf
2 miesięcy temu

I to jest dobra wiadomość 🙂 !

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x