Lajt mobile dołącza do operatorów z internetem 4G LTE (AKTUALIZACJA)

Wirtualny operator komórkowy lajt mobile (nowa marka, która w wyniku rebrandingu zastąpiła sieć White Mobile) dołącza do grona sieci oferujących dostęp do internetu mobilnego w technologii 4G LTE – dowiedział się MVNO-GSM.PL.

Dostęp do technologii 4G LTE uzyskają posiadacze nowych starterów operatora, które zostały wyprodukowane już pod kątem nowej marki lajt mobile.

Nowy starter sieci lajt mobile

Dotychczasowi użytkownicy operatora chcący uzyskać dostęp do technologii 4G LTE mogą wymienić dotychczasową kartę SIM na nową, koszt takiej operacji zgodnie z cennikiem operatora wynosi 25 zł netto.

Duplikat karty SIM do użytkownika Pre-Paid (na kartę) zostanie wysłany w przypadku zabezpieczenia na koncie użytkownika kwoty w wysokości 30,75 zł (25 zł netto). Po zrealizowaniu zamówienia na duplikat karty SIM z konta użytkownika zostanie pobrana w/w kwota. Prośbę o wymianę karty SIM należy zgłosić na adres info[at]lajtmobile.pl.

W wyniku rebrandingu zmieniły się oferty operatora. W ostatnim czasie pisaliśmy o nowej ofercie abonamentowej oraz nowych pakietach w ofercie na kartę.

Lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus, użytkownicy oferty na kartę mogą zasilać swoje konto za pomocą doładowań sieci Plus.

Źródło: wł

Fot: Facebook.com/lajtmobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x