Lajt mobile – dwie promocje na piątek trzynastego

Sieć komórkowa lajt mobile przygotowała na przypadający dzisiaj piątek trzynastego dwie promocje. Można zyskać bonus do doładowania konta oraz kupić starter operatora w promocyjnej cenie.

Pierwsza promocja to bonus do każdego doładowania dokonanego w piątek 13 października b.r. za pomocą strony internetowej lajt mobile. Zyskać można aż 100% wartości doładowania, przy czym premiowane są doładowania z zakresu 10-500 zł. Promocyjny bonus trafia na konto główne, dzięki czemu można go wykorzystać na wszystkie usługi dostępne u operatora. Bonus z promocyjnym bonusem wpłynie na konto użytkownika w ciągu dwóch dni od doładowania konta. Przypominamy, że promocja obejmuje wyłącznie doładowania lajt mobile, które można zrealizować przez stronę internetową operatora. Nie będą premiowane doładowania Plus (wydruki z terminali, bankowość elektroniczna, karty-zdrapki), którymi również można zasilać konto lajt mobile.

Druga promocja to tańsze startery w sklepie internetowym operatora. Startery zawierające na start 9 zł kosztują w ramach promocji 5 zł.

Sieć komórkowa lajt mobile to wirtualny operator komórkowy działający na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
zegonmero Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mero
Gość
mero

Szkoda ze nie mają czegoś takiego jak pakiety społecznościowe jak w a2mobile,bo wtedy może bym skorzystał.

zegon
Gość
zegon

tak, to jest dobre, bo można pracować z każdego miejsca w europie a mi to akurat na rękę bo siedzę w social media i mam prace zdalną.