lajt mobile – majówkowa promocja doładowań i drugi starter gratis

Kolejne promocje od sieci komórkowej lajt mobile z okazji długiego majowego weekendu. W okresie od 1 do 6 maja b.r. można liczyć na bonus za doładowanie konta oraz na gratisowy drugi starter przy zakupie startera na stronie operatora.

Pierwsza promocja to bonus do doładowania konta. Zyskać można 25% wartości doładowania, przy czym promocją objęte są tylko doładowania lajt mobile zrealizowane przez oficjalną stronę internetową operatora z zakresu kwot 10-100 zł. Uwagę zwraca wielkość bonusu. Dotychczas były to bonusy o wartości 50% kwoty doładowania, teraz jest to tylko 25%. Bez zmian pozostaje to, że bonus trafia na konto główne, co oznacza, że użytkownik dodatkową kwotę może wykorzystać na wszystkie dostępne usługi. Promocyjny bonus trafi na konto w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych. Przypominamy, że promocją objęte są tylko doładowania lajt mobile zrealizowane za pomocą oficjalnej strony internetowej operatora www.lajtmobile.pl. Konto lajt mobile można zasilać również doładowaniami sieci Plus (karty-zdrapki, wydruki z terminali, bankowość elektroniczna, bankomaty…), ale te doładowania nie są objęte promocją.

Druga promocja to drugi starter gratis. Do każdego zakupionego w dniach 1-6 maja b.r. startera w sklepie lajt mobile na stronie operatora użytkownik otrzyma gratis drugi starter z losowo wybranym numerem. Na obu starterach będzie 9 zł na start.  Dodatkowo po zarejestrowaniu startera operator dorzuci bonus w postaci 50% wartości pierwszego doładowania konta (maksymalnie 100 zł). Bonus trafi oczywiście na konto główne, dzięki czemu środki można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o