(AKTUALIZACJA) Lajt mobile mnie nie zawodzi – kolejna okolicznościowa promocja doładowań i promocja na aktywację

Lajt mobile w takich dniach mnie nie zawodzi. Operator przygotował kolejną okolicznościową promocję doładowań, tym razem z okazji przypadającego na dziś Dnia Kobiet. Choć bonusy za doładowanie konta są coraz mniejsze (kiedyś wynosiły nawet 100%, potem 50%), to jednak chyba można być póki co pewnym, że w wyjątkowych dniach kalendarza promocje będą.

Tym razem w okazji Dnia Kobiet zyskać można bonus o wartości 25% kwoty doładowania. Co bardzo ważne, w lajt mobile bonus za doładowania trafia na konto główne, dzięki czemu można go wykorzystać na wszystkie dostępne u operatora usługi.

Premiowane są doładowania z zakresu 10-500 zł zrealizowane za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej operatora. Należy jak zwykle pamiętać, że nie są premiowane doładowania Plusa, którymi również można zasilać konto lajt mobile.

Promocyjny bonus trafi na konto główne w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych. Promocja obowiązuje tylko 8 marca 2019 roku.

Sieci komórkowej lajt mobile życzę kontynuacji promocji. To rzecz, która moim zdaniem naprawdę mocno wyróżnia operatora na tle konkurencji. A coraz mniejsze wartości bonusów za doładowanie mogą niepokoić.

AKTUALIZACJA:

Z okazji Dnia Kobiet lajt mobile przygotował jeszcze jedną dobrze znaną mi i klientom promocję. Dzisiaj została obniżona opłata aktywacyjna na wszystkie usługi – wynosi 5 zł. Tu również promocja nie jest już tak atrakcyjna jak w przeszłości, kiedy to opłata ta była obniżana do symbolicznej złotówki. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy złożyć dzisiaj zamówienie na jedną z ofert abonamentowych lajt mobile.

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x