lajt mobile – nowy plan taryfowy i “lajtowy hit” w nowej cenie

Sieć komórkowa lajt mobile zaprezentowała dzisiaj dwie nowości w swojej ofercie abonamentowej. Pierwsza nowość to plan taryfowy w ofercie abonamentowej, druga to nowa cena abonamentu “lajtowy hit” dla przenoszących numer.

Pierwsza nowość – nowy plan taryfowy – kosztuje miesięcznie 29,99 zł i zawiera:

  • nielimitowane rozmowy krajowe na numery komórkowe
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y krajowe na komórki
  • 10 GB internetu LTE (po wykorzystaniu transferu danych internet zwalnia i nie są naliczane dodatkowe koszty)

Dodatkowo do abonamentu można dodać pakiet nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna wynosi jednorazowo 5 zł, można zdecydować się na umowę bezterminową lub na 24 miesiące. Przy przeniesieniu numeru i umowie na 24 miesiące 3 pierwsze miesiące za 0 zł. Do każdej umowy zawartej w tej ofercie lajt mobile dorzuca selfie stick GRATIS.

Lajt mobile odświeżył także cenę abonamentu lajtowy hit dla przenoszących numer i to druga nowość. W tym momencie wynosi ona 34,99 zł miesięcznie (zarówno dla umowy bezterminowej i na 24 miesiące). W abonamencie otrzymujemy nielimitowane połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y i pakiet 25 GB LTE (po wykorzystaniu pakietu internet zwalnia, nie są naliczane dodatkowe koszty). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł, a przy przeniesieniu numeru i umowie na 24 miesiące dodatkowo 3 pierwsze miesiące za 0 zł. Do każdej umowy w tym planie także operator dorzuca selfie stick gratis i także możliwe jest dodanie pakietu nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne za 2 zł miesięcznie.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o