Lajt mobile – nowy plan w ofercie internetu mobilnego (100 GB za 49,99 zł)

Sieć komórkowa lajt mobile wprowadziła do swojej oferty internetu mobilnego nowy plan taryfowy. Za niespełna 50 zł miesięcznie można mieć 100 GB mobilnego internetu LTE.

To już kolejna w ostatnim czasie modyfikacja oferty mobilnego internetu w lajt mobile. Nieco ponad miesiąc temu pisaliśmy o nowym planie taryfowym, w którym za 30 zł otrzymuje się 30 GB mobilnego internetu (więcej >>). Teraz operator zaprezentował kolejną nowość – nowy plan, w którym za 49,99 zł miesięcznie otrzymuje się 100 GB mobilnego internetu z dostępem do technologii 4G LTE.

Umowę można zawrzeć na czas nieokreślony lub na okres 24 miesięcy. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł. Po wykorzystaniu transferu zawartego w ramach pakietu internet zwalnia do maksymalnej prędkości 32 kb/s, zaś za dalsze korzystanie użytkownik nie ponosi już dodatkowych opłat.

Miesięczna wysokość abonamentu jest pomniejszona o tzw. Bonus krajowy. Jeśli użytkownik będzie korzystał z internetu mobilnego w roamingu międzynarodowym na terenie UE, miesięczna wysokość abonamentu zostanie powiększona o 20 zł.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Więcej szczegółów na temat nowej oferty można znaleźć w regulaminie i cenniku.

Promocja obowiązuje od 14 lipca 2017 roku.

REGULAMIN/CENNIK

Źródło/Fot: lajt mobile

 

3 komentarzy do “Lajt mobile – nowy plan w ofercie internetu mobilnego (100 GB za 49,99 zł)

Dodaj komentarz