Lajt mobile – nowy plan w ofercie internetu mobilnego, 30 GB za 30 zł

Sieć lajt mobile w ostatnim czasie bez wątpienia jest najbardziej aktywnym operatorem komórkowym spośród wszystkich działających na polskim rynku, zwłaszcza spośród operatorów wirtualnych. W zasadzie nie ma tygodnia, w którym nie informowalibyśmy o kolejnych nowościach w lajt mobile. Ten tydzień również kończy się kolejną nowością. Operator wprowadził do swojej oferty internetu mobilnego nowy plan – 30 GB internetu LTE za 30 zł.

W nowy planie oferty internetowej za 30 GB mobilnego internetu LTE zapłacimy 30 zł, co po przeliczeniu daje tylko 1 zł za 1 GB. Można zdecydować się na umowę bezterminową lub na umowę terminową – 12 lub 24 miesiące. Przy zdecydowaniu się na umowę terminową na 24 miesiące przez pierwsze 6 miesięcy użytkownik otrzyma 50% zniżki na abonament, natomiast przy umowie na 12 miesięcy zniżkę 50% otrzymamy przez pierwsze 2 miesiące od podpisania umowy.

Internet zabezpieczony jest tzw. lejkiem, co oznacza, że po wykorzystaniu przysługującego nam limitu danych internet zwolni do 32 kb/s, zaś użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.

Źródło/Fot: lajt mobile

1 komentarz do “Lajt mobile – nowy plan w ofercie internetu mobilnego, 30 GB za 30 zł

  • 10 czerwca 2017 at 21:58
    Permalink

    Jest jeszcze oferta abonament 14,99 zł z telefonem.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz