Lajt mobile – nowy plan w ofercie internetu mobilnego, 30 GB za 30 zł

Sieć lajt mobile w ostatnim czasie bez wątpienia jest najbardziej aktywnym operatorem komórkowym spośród wszystkich działających na polskim rynku, zwłaszcza spośród operatorów wirtualnych. W zasadzie nie ma tygodnia, w którym nie informowalibyśmy o kolejnych nowościach w lajt mobile. Ten tydzień również kończy się kolejną nowością. Operator wprowadził do swojej oferty internetu mobilnego nowy plan – 30 GB internetu LTE za 30 zł.

W nowy planie oferty internetowej za 30 GB mobilnego internetu LTE zapłacimy 30 zł, co po przeliczeniu daje tylko 1 zł za 1 GB. Można zdecydować się na umowę bezterminową lub na umowę terminową – 12 lub 24 miesiące. Przy zdecydowaniu się na umowę terminową na 24 miesiące przez pierwsze 6 miesięcy użytkownik otrzyma 50% zniżki na abonament, natomiast przy umowie na 12 miesięcy zniżkę 50% otrzymamy przez pierwsze 2 miesiące od podpisania umowy.

Internet zabezpieczony jest tzw. lejkiem, co oznacza, że po wykorzystaniu przysługującego nam limitu danych internet zwolni do 32 kb/s, zaś użytkownik nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów.

Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
s Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
s
Gość
s

Jest jeszcze oferta abonament 14,99 zł z telefonem.