Lajt mobile – obniżka abonamentu + nowy Panel Klienta

Sieć komórkowa lajt mobile poinformowała o kolejnych nowościach. Tym razem operator zaprezentował dwie – nową i wygodniejszą wersję Panelu Klienta oraz obniżkę abonamentu.

Pierwsza z nowości to zupełnie nowa odsłona Panelu Klienta, która została uruchomiona już z zeszłym tygodniu. Nowa wersja panelu dostępna jest dla osób korzystających z naszych ofert abonamentowych oraz Pre-Paid (na kartę). W panelu można m.in. sprawdzać wykorzystanie internetu na bieżąco, pobierać faktury, weryfikować płatności i saldo, przeglądać billingi połączeń, doładować konto i sprawdzić historię zasileń, skontaktować się bezpośrednio z konsultantami poprzez dedykowany formularz i wiele więcej.

Druga nowość to nowa cena abonamentu. Lajt mobile obniżył wczoraj do 19,99 zł/mc cenę planu taryfowego z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe, SMS-ami i pakietem 10 GB LTE z lejkiem (po wykorzystaniu transferu prędkość zwalnia i nie są naliczane dodatkowe opłaty). Liczba zamówień w ramach promocji jest limitowana. Wszystko to dostępne jest w umowie bezterminowej, w przypadku zdecydowania się na umowę terminową dodatkowo pierwsze 3 mc-e abonament wyniesie 0 zł.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Czytelnik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Czytelnik
Gość

Same dobre wiadomości. Sam mam tel w Lajt Mobile i sobie chwalę.