MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Lajt mobile – obniżony abonament za plan lajtDUET MEGA zostaje na stałe

Sieć komórkowa lajt mobile zdecydowała się pozostawić na stałe promocyjną opłatę abonamentową za plan lajtDUET MEGA. W ramach promocji opłata obniżona została – do końca minionego – roku z 79,99 zł/mc na 69,99 zł/mc. Operator zdecydował się jednak pozostawić tę opłatę na zawsze.

O promocji lajt mobile na plan lajtDUET MEGA informowaliśmy krótko przed świętami (link >>). Miała obowiązywać do 31 grudnia 2019 roku, ale zostanie z nami na stałe.

Plan abonamentowy lajtDUET MEGA kosztuje 69,99 zł miesięcznie za 2 karty SIM i zawiera:

  • nielimitowane połączenia na numery komórkowe oraz stacjonarne
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • pakiet internetowy 300 GB (dzienny 100 GB + nocny 200 GB) obowiązujący na każdej karcie SIM
  • pakiet internetowy w roamingu na terenie UE 3,79 GB/SIM
  • umowa bezterminowa
  • opłata aktywacyjna: 29,00 zł za każdą z kart SIM

Trzecia i każda następna karta SIM w ramach planu lajtDUET MEGA kosztuje 34,99 zł/mc i obowiązują na niej identyczne usługi (do oferty można dobrać max. 3 dodatkowe karty SIM).

Od 01.01.2020 r. wzrósł także limit roamingowy i dla planu taryfowego lajtDUET MEGA i wynosi wynosi on aktualnie 3,79 GB na każdą kartę SIM.

Pakiet dzienny 100 GB obowiązuje w godzinach od 8:00 rano do 1:00 w nocy, pakiet nocny 200 GB jest dostępny w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie UE: 3,79 GB/SIM, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Cena 69,99 zł zawiera Bonus Krajowy.

Przy decydowaniu się na w/w ofertę trzeba mieć na uwadze to, że nie da się w łatwy sposób, za pomocą kodu USSD, kontrolować stanu wykorzystywania pakietu internetowego. W ofercie Pre-Paid lajt mobile (na kartę) oraz w ofertach abonamentowych konkurentów (również działających na zasięgu Plusa) stan pakietu internetowego można błyskawicznie sprawdzić za pomocą kodu USSD *136#. Tu niestety nie ma takiej możliwości. Pozostaje więc panel klienta (lajt-online), w którym dane mogą pojawiać się z niewielkim opóźnieniem, lub kontakt z obsługą klienta. Kontrola stanu pakietu internetowego jest tu o tyle ważna, że aby korzystać z pakietu nocnego, pakiet dzienny nie może być wykorzystany w całości.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
tuxowolf
tuxowolf
6 miesięcy temu

“Przy decydowaniu się na w/w ofertę trzeba mieć na uwadze to, że nie da się w łatwy sposób, za pomocą kodu USSD, kontrolować stanu wykorzystywania pakietu internetowego. W ofercie Pre-Paid lajt mobile (na kartę) oraz w ofertach abonamentowych konkurentów (również działających na zasięgu Plusa) stan pakietu internetowego można błyskawicznie sprawdzić za pomocą kodu USSD *136#. Tu niestety nie ma takiej możliwości. Pozostaje więc panel klienta (lajt-online), w którym dane mogą pojawiać się z niewielkim opóźnieniem, lub kontakt z obsługą klienta. Kontrola stanu pakietu internetowego jest tu o tyle ważna, że aby korzystać z pakietu nocnego, pakiet dzienny nie może być… Czytaj więcej »

Derek
Derek
6 miesięcy temu

Właśnie. Dziwne że w lajt (abonament) nie działa kod*136#, który działa wszędzie, co tylko związane jest z Plusem. W Premium mobile działa. Ba, nawet w lajt na kartę działa. Po co komplikują ludziom życie to nie wiem… Kontrolowanie stanu pakietu internetowego to jednak dość istotne udogodnienie.

2
0
Skomentujx
()
x