Lajt mobile – od 25 lipca 2016 roku nowe zasady rejestracji numeru

Lajt mobile, w związku z tzw. ustawą antyterrorystyczną i obowiązkiem rejestracji kart Pre-Paid, 25 lipca b.r. wprowadza nowe zasady rejestracji numerów Pre-Paid. Lajt mobile zaprezentował też ciekawy sposób weryfikacji poprawności danych podanych w procesie rejestracji numeru, ale o tym za chwilę.

Lajt mobile 25 lipca b.r. wprowadzi nowe zasady rejestracji numeru. Wszystko będzie można zrobić na dwa sposoby – elektronicznie lub tradycyjnie (w formie papierowej). Ten drugi sposób będzie niestety wymagał osobistej wizyty w salonie operatora w Warszawie, poerwszy – posiadania bankowości elektronicznej. Jaki system opracowała sieć lajt mobile?

 1. REJESTRACJA NUMERU ON-LINE
  • Wypełnij formularz dostępny na stronie internetowej operatora (link >>)
  • Potwierdź dane podane w formularzu rejestracji – w tym celu należy dokonać przelewu bankowego ze swojego rachunku na kwotę minimum 1 zł (to bardzo ważne, gdyż dane podane w procesie rejestracji muszą być takie same, jak dane właściciela rachunku bankowego, z którego pochodzi przelew)

   Dane do przelewu: Telestrada S.A., ul. Murmańska 25, 04-203 Warszawa
   Nr konta: 70 1240 6247 1111 0000 4978 5148
   Tytuł przelewu: (Numer telefonu, który chcesz zarejestrować)

   Co ważne, kwota przelana na rachunek operatora w celu weryfikacji danych nie przepada, operator kwotą tą zasili rejestrowany numer telefonu. Kwotą weryfikacyjną może być kwota z przedziału 1-500 zł. Dodatkowo operator podwoi tę kwotę, warto więc w celu weryfikacji danych przelać wyższą sumę.

 2. REJESTRACJA NUMERU SPOSOBEM “PAPIEROWYM”
  • pobierz formularz dostępny na stronie internetowej operatora (klient indywidualny >>; klient biznesowy >>) i wypełnij go
  • z formularzem i dokumentem potwierdzającym tożsamość udaj się do Biura Obsługi Klienta lajt mobile w Warszawie przy ulicy Murmańskiej 25

Uwaga! rejestracji osobiście może dokonać tylko osoba, do której należy numer.

Lajt mobile zaprezentował ciekawy i skuteczny sposób weryfikacji danych drogą elektroniczną. Sposób ten jest już od dawna wykorzystywany m. in. przez firmy pożyczkowe oferujące pożyczki przez internet.

Właśnie skuteczny sposób weryfikacji danych drogą on-line powodował sporo wątpliwości u operatorów. Jednak jak widać “dla chcącego nic trudnego”.

Źródło/Fot: lajt mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PepekFREDI Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
FREDI
Gość
FREDI

Gratuluję pomysłu.Jest to genialne rozwiązanie tylko dla kogo.Mam dwoje starszych sąsiadów w wieku 83 i 86 lat.Oboje mają rolnicze emerytury poruszają sie o kulach i nie wiedzą nawet jak doładować telefon a co dopiero założyć konto w banku. Już widzę jak setki staruszków korzystających z lajt mobile pobiera wasz formularz i osobiście wędruje do Warszawy żeby zarejestrować swój numer.

Pepek
Gość
Pepek

Dokładnie!