Lajt mobile – poznaliśmy szczegóły nowej oferty NO-LIMIT

Sieć lajt mobile, która zastąpiła w wyniku rebrandingu markę White Mobile, odsłoniła szczegóły nowej oferty NO-LIMIT. Teraz użytkownik może wybrać jeden z pięciu różnych zestawów ofert.

Użytkownik – w zależności od swoich potrzeb – może wybrać jedną z pięciu dostępnych opcji, zawierających nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki w kraju oraz internet mobilny (również w technologii 4G LTE). Do wyboru są:

 • 4 GB internetu mobilnego na pełnej prędkości (potem lejek 32 kb/s) – 16 zł/mc
 • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe – 18 zł/mc
 • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki – 23 zł/mc
 • Nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki oraz internet mobilny (4 GB na pełnej prędkości, potem lejek 32 kb/s) – 23 zł/mc
 • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, Nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki oraz internet mobilny (4 GB na pełnej prędkości, potem lejek 32 kb/s) – 37 zł/mc

Niestety wszystko wskazuje na to, że operator zrezygnował z opcji nielimitowanych rozmów na krajowe numery stacjonarne, które w ofercie White Mobile kosztowały 10 zł miesięcznie.

Użytkownik może wybrać umowę bezterminową (bez telefonu) lub umowę na 24 miesiące, w ramach której można zakupić telefon ze zniżką.

Standardowe stawki wyglądają atrakcyjnie, za każdą minutę połączenia krajowego użytkownik zapłaci 17 groszy, za każdy wysłany SMS krajowy 9 groszy, każdy wysłany krajowy MMS to koszt 33 groszy, zaś za każde 50 kB danych trzeba zapłacić 1 grosz.

REGULAMIN Lajtowa_Komórka_bez_limitu

Źródło: lajt mobile

Fot: whitemobile.pl

1 komentarz do “Lajt mobile – poznaliśmy szczegóły nowej oferty NO-LIMIT

 • 8 czerwca 2015 at 00:42
  Permalink

  4GB za 16 zł na umowie bezterminowej to dobra oferta

  Odpowiedź

Dodaj komentarz