Lajt mobile – poznaliśmy szczegóły nowej oferty NO-LIMIT

Sieć lajt mobile, która zastąpiła w wyniku rebrandingu markę White Mobile, odsłoniła szczegóły nowej oferty NO-LIMIT. Teraz użytkownik może wybrać jeden z pięciu różnych zestawów ofert.

Użytkownik – w zależności od swoich potrzeb – może wybrać jedną z pięciu dostępnych opcji, zawierających nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki w kraju oraz internet mobilny (również w technologii 4G LTE). Do wyboru są:

  • 4 GB internetu mobilnego na pełnej prędkości (potem lejek 32 kb/s) – 16 zł/mc
  • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe – 18 zł/mc
  • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki – 23 zł/mc
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki oraz internet mobilny (4 GB na pełnej prędkości, potem lejek 32 kb/s) – 23 zł/mc
  • Nielimitowane rozmowy na krajowe numery komórkowe, Nielimitowane SMS-y i MMS-y na komórki oraz internet mobilny (4 GB na pełnej prędkości, potem lejek 32 kb/s) – 37 zł/mc

Niestety wszystko wskazuje na to, że operator zrezygnował z opcji nielimitowanych rozmów na krajowe numery stacjonarne, które w ofercie White Mobile kosztowały 10 zł miesięcznie.

Użytkownik może wybrać umowę bezterminową (bez telefonu) lub umowę na 24 miesiące, w ramach której można zakupić telefon ze zniżką.

Standardowe stawki wyglądają atrakcyjnie, za każdą minutę połączenia krajowego użytkownik zapłaci 17 groszy, za każdy wysłany SMS krajowy 9 groszy, każdy wysłany krajowy MMS to koszt 33 groszy, zaś za każde 50 kB danych trzeba zapłacić 1 grosz.

REGULAMIN Lajtowa_Komórka_bez_limitu

Źródło: lajt mobile

Fot: whitemobile.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Michał Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Michał
Gość
Michał

4GB za 16 zł na umowie bezterminowej to dobra oferta