MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

MVNO

Lajt mobile – “Promocja Mikołajkowa” trafia do stałej oferty

Sieć komórkowa lajt mobile poinformowała dzisiaj, że w związku z dużym zainteresowaniem Promocją Mikołajkową operator zdecydował się na wprowadzenie jej od 25 grudnia b.r. do stałej oferty.

O Promocji Mikołajkowej lajt mobile pisaliśmy 6 grudnia b.r. (więcej >>). W ramach promocji, która trwa jeszcze do jutra 24 grudnia 2016 roku obowiązuje obniżona cena abonamentu z nielimitowanymi połączeniami do sieci komórkowych i stacjonarnych – z 19,99 zł do 14,99 zł miesięcznie. Opłata aktywacyjna wynosi 1 zł (dla umowy bezterminowej i terminowych – 12 lub 24 miesiące). Dodatkowo przy umowie terminowej na 24 miesiące przez pierwsze 3 miesiące opłata abonamentowa zostanie obniżona do 0 zł.

Po zakończeniu Promocji Mikołajkowej operator postanowił kontynuować ją w niezmienionej formie, ale już jako ofertę stałą.

Warto również przypomnieć, że do każdej zawartej w grudniu umowy dorzucany jest też nowy, niezarejestrowany starter lajt mobile gratis.

Sieć komórkowa Lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x