Lajt mobile – promocyjna cena opłaty aktywacyjnej również w styczniu

Sieć komórkowa lajt mobile zdecydowała się na wydłużenie promocji na opłatę aktywacyjną, która wynosi teraz 1 zł. Promocja trwa od czarnego piątku i trwać miała do końca grudnia b.r.

Promocyjna opłata za aktywację obowiązuje we wszystkich dostępnych u operatora ofertach abonamentowych. Cena promocyjna 1 zł obowiązywać będzie teraz do końca stycznia 2017 roku.

O promocji z okazji czarnego piątku pisaliśmy tutaj >>. W ramach oferty promocyjnej opłata aktywacyjna – bez względu na czas trwania umowy – została wtedy obniżona z 29 zł do 1 zł brutto.

To już kolejne w ostatnim czasie wydłużenie oferty promocyjnej przez lajt mobile. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia operator poinformował, że promocja mikołajkowa zostaje włączona do stałej oferty (więcej >>).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus, klienci mogą również korzystać z internetu mobilnego w technologii 4G LTE.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Leon zawodowiec Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Leon zawodowiec
Gość
Leon zawodowiec

Nie ma chętnych i frajerów na zapłacenie 29zł za wyimaginowaną aktywację to udają durni i schodzą z ceny!!! Pazerność nie popłaca choć to takie polskie………