MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

HOT MVNO

Lajt mobile przedłuża promocję na dodatkowy pakiet 10 GB za 5 zł

Sieć komórkowa lajt mobile poinformowała właśnie, że przedłużona zostaje promocja w ramach akcji #zostanwdomu na dodatkowy pakiet internetowy 10 GB kosztujący 5 zł.

O tej promocji pisaliśmy tutaj >>. Pierwotnie miała ona potrwać do końca maja b.r., jednak operator zdecydował się na jej wydłużenie. Dzięki temu z oferty można skorzystać do końca czerwca b.r.

Pakiet zawiera 10 GB mobilnego internetu i kosztuje 5 zł. Pakiet mogą dokupić Klienci postpaid, którzy w ramach swojej oferty posiadają cykliczny pakiet danych (włącznie z Pakietem 100/200 GB) oraz klienci usług prepaid z aktywowanym pakietem “L-ajtowy”.

Pakietu nie można aktywować za pomocą ekspresowego kodu USSD. Można to zrobić wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego z poziomu panelu klienta znajdującego się na stronie www.lajt-online.pl. Pakiet zostanie aktywowany w ciągu maksymalnie 48 godzin od zgłoszenia. Ważność pakietu zbiega się z okresem ważności pakietu podstawowego.

Z pakietu można korzystać wyłącznie na terenie Polski, co oznacza, że nie będzie on działał w roamingu międzynarodowym.

W przypadku klientów abonamentowych opłata za pakiet będzie naliczona na najbliższej fakturze. Klienci oferty na kartę zapłacą za pakiet ze zgromadzonych an koncie środków (opłata jest pobierana od razu po aktywacji).

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
0
Skomentujx
()
x