Lajt mobile rozdaje 1000 darmowych starterów z kwotą 9 zł do wykorzystania

Sieć komórkowa lajt mobile ruszyła własnie z promocją, w ramach której rozdaje 1000 darmowych starterów z kwotą 9 zł na start.

Promocja obowiązuje w dniach 2-15 września 2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Operator na promocję przeznaczył 1000 starterów.

Startery są niezarejestrowane, co oznacza, że każdy użytkownik musi zarejestrować kartę SIM we własnym zakresie. Rejestracji można dokonać w prosty sposób online za pomocą autoryzacyjnego przelewu bankowego. Na takim starterze od razu po rejestracji można uruchomić np. pakiet 10 GB mobilnego internetu.

Przypominamy, że w sieci lajt mobile przelew autoryzacyjny (od 1 do 100 zł) powiększony jest o bonus w wysokości aż 50% kwoty przelewu. Cała kwota zasila podczas rejestracji główne konto rejestrowanego numeru. W przypadku, gdy sam internet to za mało w ofercie #na_kartę operator poleca najpopularniejszy pakiet: Pakiet L-ajtowy, w którym za 19,99 zł otrzymujemy 10 GB, nielimitowane połączenia komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y/MMS-y.

Więcej o promocji można przeczytać na dedykowanej stronie pod adresem www.darmowystarter.pl.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

REGULAMIN

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x