Lajt mobile – #umowaonline, czyli uproszczony sposób zawierania umów na odległość

Lajt mobile intensywnie rozpoczął wrzesień. Po letnim przestoju teraz nie nadążamy z informacjami o kolejnych nowościach u tego operatora. Tym razem marka Telestrady oficjalnie wprowadza uproszczoną formę zawierania z lajt mobile umów na odległość. Głównym elementem procesu będzie tzw. przelew weryfikacyjny, który potwierdzi tożsamość klienta.

Zaprezentowana właśnie forma zawierania umów z lajt mobile działa już od kilku tygodni, jednak dopiero teraz operator zdecydował się o tym poinformować oficjalnie.

Teraz, w celu zawarcia z lajt mobile umowy, należy przejść przez poniższe punkty:

  • Przejść na stronę www.lajtmobile.pl i wybrać ofertę, a następnie złożyć zamówienie, wypełniając formularz.
  • Potwierdzić numer telefonu, który chcemy przenieść – w tym celu należy wpisać na stronie www.lajtmobile.pl kod weryfikacyjny wysłany SMS-em przez lajt mobile. Dzięki SMS-owi operator potwierdza, czy formularz wypełnia właściciel numeru
  • Potwierdzenie tożsamości – w tym celu wystarczy wykonać przelew z imiennego konta bankowego na kwotę 1,00 zł. Ważne, aby konto, z którego dokonuje się przelewu, było imiennym kontem właściciela numeru. Oczywiście przelana kwota będzie wliczona na poczet przyszłych rachunków abonenckich.
  • Potwierdzenie chęci zawarcia umowy, którą operator wyśle na e-mail podany w formularzu zamówienia. Wystarczy, że użytkownik odpowie na maila, wpisując w jego treści słowo „ZGODA”.
  • Odebranie karty SIM wysłanej pocztą lub kurierem przez lajt mobile.
  • Aktywacja karty SIM – w dniu aktywacji numeru w sieci lajt mobile należy włożyć kartę SIM lajt mobile do telefonu i wykonać pierwsze połączenie

To wszystko. Głównym etapem podczas składnia takiego zamówienia jest potwierdzenie tożsamości drogą elektroniczną. Dzięki temu nie trzeba już okazywać dokumentu tożsamości kurierowi. Jest tego jeszcze jedna zaleta. Teraz klient ma dużo czasu na zapoznanie się z warunkami umowy, gdyż ta wysyłana jest mailem. Podpis na umowie zastępuje e-mail ze słowem “ZGODA” w treści.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RobertO:-) Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
O:-)
Gość
O:-)

“Oczywiście przelana kwota będzie wliczona na poczet przyszłych rachunków abonenckich.”

Czyli nie na kartę? 🙁

Robert
Gość
Robert