Lajt mobile – więcej internetu w wybranych planach, ale i podwyżki ich cen

Sieć komórkowa lajt mobile poinformowała właśnie o korekcie dwóch swoich planów abonamentowych. Operator zdecydował się dodać do nich pakiet 200 GB mobilnego internetu do wykorzystania nocą (w godzinach 1:00-8:00), ale jednocześnie podnieść ich cenę. Wzrosła również opłata aktywacyjna. O ile więcej trzeba będzie zapłacić?

Zmiany dotyczą dwóch planów abonamentowych – najwyższego planu internetowego oraz planu NO-LIMIT L.

W najwyższym planie internetowym do pakietu podstawowego zawierającego 100 GB internetu lajt mobile dodał również pakiet 200 GB do wykorzystania z godzinach nocnych (1:00-8:00). Niestety zmianie uległa też cena – plan podrożał z 35 zł miesięcznie na 39,99 zł miesięcznie. Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie UE: 3,29 GB, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Cena 39,99 zł zawiera Bonus Krajowy.

Analogiczna zmiana nastąpiła z planie NO-LIMIT L. W nim dotychczasowy pakiet 100 GB internetu mobilnego został również powiększony o transfer nocny 200 GB (1:00-8:00), ale również wzrosła jego cena, która teraz wynosi 59,99 zł (wcześniej 49,99 zł). Przypominamy, że plan ten zawiera również nielimitowane rozmowy krajowe, SMS-y oraz MMS-y. Pakiet 100/200 GB możliwy jest do wykorzystania w kraju. Limit w roamingu na terenie UE: 5,06 GB, zgodnie z Polityką Uczciwego Korzystania. Korzystanie z limitu GB w roamingu UE pomniejszy podstawowy pakiet krajowy. Cena 59,99 zł zawiera Bonus Krajowy.

Zmianie uległa także opłata aktywacyjna w ofertach dla Klientów indywidualnych: Komórka Bez Limitu i Gigabajty Na Lajcie – z 19,99 zł na 29,00 zł

O podwyżkach cen u operatorów komórkowych na zasadzie “więcej za więcej” można przeczytać tutaj >>.

Więcej informacji o zmianach w ofertach można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej lajt mobile pod adresem www.lajtmobile.pl.

Sieć komórkowa lajt mobile działa na zasięgu sieci Plus.

Źródło/Fot: lajt mobile

0 0 vote
Article Rating
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***
Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x