Lajt mobile – zestawy startowe z telefonem

Na stronie internetowej sieci MVNO lajt mobile można zakupić zestaw składający się ze startera operatora oraz telefonu. Na dzień dzisiejszy użytkownicy mają do wyboru pięć modeli telefonów.

Użytkownik może zakupić starter o nominale 9 zł z jednym z pięciu poniższych modeli telefonów (stan na 13 sierpnia 2015 roku):

  • Maxcom MM 131 – cena 49 zł
  • Maxton M55 – cena 59 zł
  • Maxcom MS 450 Dual SIM (Android 4.4.2)- cena 299 zł
  • Maxcom MM 136 – cena 99 zł
  • MaxCom MS505 (Android 4.4, DUAL-SIM) – cena 379 zł

Zestawy startowe lajt mobile z telefonem >>

To już kolejny etap rozwoju sieci lajt mobile, która w maju b.r. w wyniku rebrandingu zastąpiła markę White Mobile. Po odświeżeniu ofert, zarówno abonamentowej i na kartę, operator rozpoczął promowanie swojego nowego produktu. Towarzyszą temu akcje jak np. Widzisz? A widzisz!, która promowała bezpieczeństwo wśród dzieci i młodzieży na polskich drogach (więcej).

Operator o akcji Widzisz? A widzisz!:

Realizując cel akcji rozdajemy bezpieczne odblaski, w postaci zawieszek i opasek samozaciskowych, dzięki którym dzieci na polskich drogach są widoczne, szczególnie po zmroku. 20 000 opasek i 20 000 zawieszek trafi (już trafiło) do szkół oraz organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Obecnie operator promuje się również nad polskim morzem prowadząc działania promocyjne pod nazwą Akcja PLAŻA.

Największym jednak naszym zdaniem sukcesem marki w ostatnim czasie było wejście ze sprzedażą swoich starterów na “otwarty” rynek. Od lipca startery lajt mobile można również znaleźć w 100 sklepach Pepco na terenie całego kraju (więcej). To z pewnością pomoże dotrzeć z ofertą na kartę do potencjalnych klientów. Wcześniej startery lajt mobile (wcześniej White Mobile) można było nabyć w zasadzie tylko na stronie internetowej operatora.

Lajt mobile to wirtualny operator komórkowy działający na zasięgu sieci Plus. Użytkownicy oferty na kartę mogą zasilać swoje konto doładowaniami sieci Plus (wydruki z terminali, karty-zdrapki, bankomaty, bankowość elektroniczna…). Operator świadczy usługi na kartę (Pre-Paid), oferuje również ofertę abonamentową na telefon oraz internet mobilny.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o