MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

Lebara Mobile – obniżka cen pakietów MIX (AKTUALIZACJA)

PISZEMY O TYM PIERWSI !

Już niejednokrotnie pisaliśmy o trwającej prawdziwej wojnie cenowej pomiędzy operatorami MVNO oferującymi m. in. tanie połączenia międzynarodowe – zwłaszcza pomiędzy Lycamobile i Lebarą. Dziś rano informowaliśmy o obniżce cen pakietów internetowych w Lycamobile, a tymczasem Lebara Mobile Polska obniżyła ceny pakietów MIX przy zakupie ich on-line  za pośrednictwem strony internetowej operatora. (pakiety MIX łączą w sobie minuty na połączenia krajowe i międzynarodowe, SMS-y w kraju oraz internet).

Nowe ceny pakietów MIX w Lebara Mobile przy zakupie on-line przedstawiają się następująco:

  • MIX S (13,50 zł na 30 dni) – zawiera 150 minut na połączenia w Polsce i Europie, 25 SMS do wykorzystania w Polsce, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.
  • MIX M (22,50 zł na 30 dni) – 150 minut na połączenia w Polsce i Europie, 50 SMS do wykorzystania w Polsce, 500 MB na korzystanie z Internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.
  • MIX L (31,50 zł na 30 dni) – 300 minut na połączenia w Polsce i Europie, 100 SMS do wykorzystania w Polsce, 1 GB na korzystanie z Internetu, nielimitowane połączenia i SMSy w ramach sieci Lebara w Polsce.

Pakiety zostały więc obniżone kolejno o: 1,50 zł, 2,50 zł i 3,50 zł.

Przypominamy, że minuty zawarte w pakiecie można wykorzystać dzwoniąc do wybranych krajów w Europie i na świecie (minuty można wykorzystać na połączenia do państw członkowskich Unii Europejskiej, a także do Szwajcarii, Islandii, Chin, na Wyspy Owcze, do Hong Kongu, Indii, Malezji, Singapuru, Tajlandii oraz do Stanów Zjednoczonych) jak i na połączenia w Polsce zarówno na telefony stacjonarne jak i komórkowe – z wyłączeniem numerów premium. SMS można wysyłać do wszystkich Polskich sieci komórkowych. Wykonując połączenia na telefony w Polsce jak i w Europie następuje wykorzystanie wykupionego pakietu minut w rozliczeniu minutowym. Połączenia realizowane po przekroczeniu ilości minut zawartych w pakietach Mix, będą realizowane zgodnie z obowiązującą taryfą podstawową (pay-as-you-go) Lebara – pod warunkiem posiadania na koncie odpowiednich środków.

Pakiety Mix ważne są przez 30 dni od dnia aktywacji usługi. Niewykorzystane minuty, SMS-y, pakiety danych po tym okresie nie są możliwe do wykorzystania. Użytkownicy pakietu Mix S mogą dokupić oddzielne pakiety internetowe w czasie korzystania z pakietu MIX S. Użytkownicy pakietów MIX M i MIX L nie mogę łączyć wykupionych pakietów z innymi ofertami Lebara. Po upływie okresu ważności pakietu system automatycznie dokona odnowienia wybranej oferty Mix na kolejne 30 dni, dokonując obciążenia konta Klienta pod warunkiem posiadania przez Klienta wystarczających środków do zakupu wybranej oferty. System będzie próbował pobrać z konta Klienta wartość potrzebną do zakupienia wybranego pakietu Mix przez kolejne 7 dni od daty wygaśnięcia usługi.

Regulamin.

Źródło: Lebara Mobile

Oceń w skali od 1 do 5 nową ofertę pakietów MIX w Lebara Mobile:

View Results

Loading ... Loading ...

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
Janosik
Janosik
6 lat temu

W pierwszym pakiecie (tym za 13,50) minuta wychodzi po 9 gr. Zaje**sta sprawa, gdyż lista krajów to praktycznie wszystkie najważniejsze.

Bober
Bober
6 lat temu

A co na to klucz? Tak zwlekają, że teraz żeby dorównać konkurencji będą usieli przeprowadzić ze 3 obniżki jednocześnie 🙂

3
0
Skomentujx
()
x