Lebara Mobile Polska – cicha podwyżka cen? (AKTUALIZACJA)

Lebara Mobile Polska – cicha podwyżka cen? (AKTUALIZACJA)

17 listopada 2014 14 przez JacekK

AKTUALIZACJA (artykuł został zaktualizowany po korekcie informacji w regulaminie i cenniku na stronie internetowej Lebara.pl dokonanej przez operatora). Zmiana cen nastąpi 20 listopada, a nie jak napisaliśmy wcześniej 20 października):

—————————————————————————————————————————————————————-

Jan informują nas nasi Czytelnicy sieć Lebara Mobile Polska podnosi niespodziewanie swoje niektóre ceny, zwłaszcza w promocji Jedna stawka 19 gr. Sprawdziliśmy informacje na stronie internetowej operatora, istotnie, w dniu 20 listopada planowana jest podwyżka cen.

Zmianie ulegną następujące ceny:

UsługiCena obecnaNowe ceny od 20.11.2014
Roaming połączenia wykonywane w Europie (strefa EU+ EEA)0.19 zł0.97 zł
Roaming połączenia odbierane w Europie (strefa EU + EEA)0.19 zł0.25 zł
Internet w roamingu na terenie Europy (strefa EU+ EEA)0.19 zł1.02 zł
Połączenia krajowe w Polsce0.19 zł0.29 zł
Transfer Internetowy 1 GB10 zł15 zł
Transfer Internetowy 2 GB15 zł20 zł
Transfer Internetowy 5 GB35 zł40 zł

Pozostałe ceny obowiązujące w promocji Jedna stawka 19 gr, wg informacji znajdujących się na stronie internetowej operatora,  pozostaną bez zmian. Nadal więc można będzie np. dzwonić do użytkowników Lebara na całym świecie za 19 gr/min, tak przynajmniej wynika ze strony internetowej operatora i znajdującego się na niej regulaminu i cennika.

Zmiana jest o tyle zaskakująca, że w ostatnim czasie zarówno KLUCZ Mobile jak i Lycamobile, kilkukrotnie zmodyfikowali na plus swoje oferty, a to przecież ze względu na podobną grupę docelową najwięksi konkurenci Lebary w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć w REGULAMINIE

Lebara Mobile to międzynarodowy wirtualny operator komórkowy, który swoje usługi świadczy w wielu krajach świata, w tym od grudnia ubiegłego roku również w Polsce. Lebara Mobile świadczy w Polsce usługi na kartę i działa na zasięgu sieci Plus. Konto można doładować również doładowaniami sieci Plus. Lebara to m. in. tanie połączenia międzynarodowe, np. minuta połączenia do krajów UE już od 9 gr/min.

Źródło: Lebara Mobile, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***