MVNO-GSM.PL Innowacyjny blog telekomunikacyjny

Blog o alternatywnym obliczu telekomunikacji. Najlepsze oferty operatorów GSM, wszystko o MVNO, aktualności z branży telekomunikacyjnej i nie tylko

Bez kategorii MVNO

Lebara Mobile Polska – cicha podwyżka cen? (AKTUALIZACJA)

AKTUALIZACJA (artykuł został zaktualizowany po korekcie informacji w regulaminie i cenniku na stronie internetowej Lebara.pl dokonanej przez operatora). Zmiana cen nastąpi 20 listopada, a nie jak napisaliśmy wcześniej 20 października):

—————————————————————————————————————————————————————-

Jan informują nas nasi Czytelnicy sieć Lebara Mobile Polska podnosi niespodziewanie swoje niektóre ceny, zwłaszcza w promocji Jedna stawka 19 gr. Sprawdziliśmy informacje na stronie internetowej operatora, istotnie, w dniu 20 listopada planowana jest podwyżka cen.

Zmianie ulegną następujące ceny:

UsługiCena obecnaNowe ceny od 20.11.2014
Roaming połączenia wykonywane w Europie (strefa EU+ EEA)0.19 zł0.97 zł
Roaming połączenia odbierane w Europie (strefa EU + EEA)0.19 zł0.25 zł
Internet w roamingu na terenie Europy (strefa EU+ EEA)0.19 zł1.02 zł
Połączenia krajowe w Polsce0.19 zł0.29 zł
Transfer Internetowy 1 GB10 zł15 zł
Transfer Internetowy 2 GB15 zł20 zł
Transfer Internetowy 5 GB35 zł40 zł

Pozostałe ceny obowiązujące w promocji Jedna stawka 19 gr, wg informacji znajdujących się na stronie internetowej operatora,  pozostaną bez zmian. Nadal więc można będzie np. dzwonić do użytkowników Lebara na całym świecie za 19 gr/min, tak przynajmniej wynika ze strony internetowej operatora i znajdującego się na niej regulaminu i cennika.

Zmiana jest o tyle zaskakująca, że w ostatnim czasie zarówno KLUCZ Mobile jak i Lycamobile, kilkukrotnie zmodyfikowali na plus swoje oferty, a to przecież ze względu na podobną grupę docelową najwięksi konkurenci Lebary w Polsce.

Więcej informacji można znaleźć w REGULAMINIE

Lebara Mobile to międzynarodowy wirtualny operator komórkowy, który swoje usługi świadczy w wielu krajach świata, w tym od grudnia ubiegłego roku również w Polsce. Lebara Mobile świadczy w Polsce usługi na kartę i działa na zasięgu sieci Plus. Konto można doładować również doładowaniami sieci Plus. Lebara to m. in. tanie połączenia międzynarodowe, np. minuta połączenia do krajów UE już od 9 gr/min.

Źródło: Lebara Mobile, wł

***
Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Wyświetl więcej komentarzy
jasko
jasko
5 lat temu

Kolejny nieudany i bezmyślny oraz nieprzygotowany start. Niemodyfikowana oferta, minutowe naliczanie, słaba promocja oraz mało wyróżniające się ceny powodują, że Lebara wg powoli znika z rynku w Polsce.

DamiaN
DamiaN
5 lat temu

Może to i lepiej? Zostaną na rynku najlepsi, którzy będą w stanie powalczyć między sobą o klienta. Brakuje w Polsce kilku mocniejszych MVNO, takich bardziej znanych, ze znanymi markami. W tej chwili mamy tylko “drobnicę” o niewielkiej rentowności, która w większości wegetuje na rynku, i kilka MVNO będących dodatkiem np. dla telewizji kablowej.

onn
onn
5 lat temu

co najciekawsze – jak zadzwoniłem do bok lebara.pl i zapytać się wprost skąd te podwyżki to pani na infolinii wmawiała mi że nadal jest stawka 19gr. I była bardzo zdziwiona i pytała się mnie skąd mam taką informacje. Jak Oni tak pracują – oferta sobie a infolinia sobie to ja dziękuję za taką ofertę 🙁 – skoda tylko że mam ponad 25zł na koncie lebara.pl i nie mogę tak ot sobie wyrzucić karty do kosza

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Najbardziej wkurzające jest to, że wprowadzają po cichu podwyżki i nie zamierzają nikogo o tym poinformować. Na stronie internetowej wszystko jest po staremu, dopiero gdzieś tam pod jakimś linkiem na końcu strony jest info o zmianach i odnośnik do następnej strony. Nie myślałem, że w ten sposób postępuje uznana międzynarodowa firma, wygląda to na sposób działania firm z siedzibą w garażu – tak jak to było we wczesnym okresie powstawania kapitału po upadku komuny. A widzieliście te ceny na internet? 15 gr za 1 GB! Ciekawe, jak długo nie zauważą swojego błędu! Wg mnie to pewnie ma być 15 zł… Czytaj więcej »

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

W Lebarze twierdzą, że cennik zostanie wprowadzony 20 listopada, bo nastąpiła pomyłka. Oczywiście pomyłka dotyczy również błędnie napisanych cen za pobranie danych. Lebara to w ogóle jedna wielka pomyłka.

Jacek Krajza
5 lat temu

@ Krzysztof

To informacja z infolinii BOK?

Jacek Krajza
5 lat temu

Ponieważ operator – sieć Lebara Mobile Polska – zaktualizowała swój regulamin niedługo po pojawieniu się wpisu, artykuł został zaktualizowany. Zmiany dopiero nastąpią – 20 listopada b.r. a nie – jak pisaliśmy – wcześniej 20 października. Poprawione zostały też nowe ceny pakietów internetowych.

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Lebara zaktualizowała regulamin szybciutko po moim wpisie na fejsie Lebary.

Szymon
Szymon
5 lat temu

Jeżeli ja dobrze rozumiem ten regulamin , to stawki 19 gr/min ZOSTAJĄ, są tylko traktowane jak promocja z 7 -mio dniowym “wypowiedzeniem” więc 20 listopada zmiany cen nie będzie ( przynajmniej na razie – stąd może nie doinformowanie na infolinii). Inna rzecz, że miałem przenosić tam w grudniu swoje numery, ale teraz to już nie wiem.

Jacek Krajza
5 lat temu

Spoglądając na to, co pisze na FB operator: “(…)bardzo nam przykro, że jesteś niezadowolony. Nasze starania, aby klienci dowiedzieli się o zmianach przed ich wprowadzeniem okazały się skuteczne. Przez kilka miesięcy umożliwialiśmy Wam rozmowy w niskich cenach. Jednak każda promocja niestety kiedyś się kończy.” “(…) informacja o zmianie cen została opublikowana na naszej stronie z 7-dniowym wyprzedzeniem, czyli zgodnie z prawem. Jest umieszczona w zakładce Taryfy, ponieważ właśnie tego dotyczy. Zmienione ceny nie są jeszcze aktualne, więc nie mogą być wyświatlane jako pierwsze. Przypominamy, że nasza infolinia jest dla klientów Lebara darmowa i z chęcią odpowiemy na Wasze pytania.” widać,… Czytaj więcej »

Krzysztof
Krzysztof
5 lat temu

Lebara Polska 20 listopada planowaliśmy wycofać promocję “Jedna stawka”. Postanowiliśmy jednak przedłużyć ją o klika dni, żeby nasi klienci mogli trochę dłużej cieszyć się cenami, do których się przyzwyczaili

regulator
regulator
5 lat temu

Chyba dążą do zamknięcia interesu w PL.

kamil
kamil
5 lat temu

a mówiliście ze IZZI najgorsze, dobrze ze już tam przeniosłem numer.

soren
soren
5 lat temu

Lebara wysyła smsy, ze kończy działalność w Polsce z dniem 31.03.2015r.

14
0
Skomentujx
()
x