Lebara Mobile Polska – już w tym tygodniu operator zagości w cyklu “Poznaj MVNO”

Lebara Mobile Polska logoJeszcze w tym tygodniu, w ramach czwartej już części cyklu “Poznaj MVNO”, zagości u nas Lebara Mobile Polska. Tradycyjnie będzie nie tylko o operatorze i jego ofercie oraz planach na przyszłość, ale i – jak zawsze, dzięki uprzejmości Lebara Mobile Polska – krótka rozmowa z operatorem.

Poniżej fragment rozmowy, w którym operator udzielił odpowiedzi na pytanie, czy pomimo niewątpliwie dużego doświadczenia sieci Lebara we wdrażaniu swojej oferty w wielu krajach, operator został czymkolwiek zaskoczony na polskim rynku:

(…)
Większego zaskoczenia chyba nie było. Dobrze rozpoznaliśmy rynek i nisze, wiemy że to proces rozłożony na lata i stopniowo będziemy zwiększać nasz udział w rynku. Brakuje nam pewnych funkcjonalności, ale pracujemy nad tym i stopniowo będziemy je dodawać.
(…)

Przypominamy, że Lebara Mobile Polska to jeden z najmłodszych operatorów na polskim rynku telekomunikacyjnym. Z polską ofertą operator ruszył pod koniec ubiegłego roku. Lebara Mobile Polska działa na nadajnikach sieci Plus (Polkomtel). Konto można doładować doładowaniami sieci Lebara oraz Plusa, dzięki czemu doładowania można nabyć bez większego problemu praktycznie wszędzie.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania całego artykułu, który ukaże się jeszcze w tym tygodniu.

Serwis MVNO-GSM.PL jest i będzie miejscem, w którym będą prezentowane i promowane alternatywne rozwiązania telekomunikacyjne. W zasadzie jesteśmy jedynym miejscem w Polsce, w którym operatorom MVNO poświęca się tyle miejsca. Mamy nadzieję, że pozwoli to przybliżyć Polakom dostępne na rynku oferty oraz zwiększy zaufanie do marek MVNO działających w Polsce.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o