Lebara Mobile Polska ma rok

Lebara Mobile Polska logoCYKLSwoje urodziny przed kilkoma dniami obchodziła też sieć Lebara Mobile Polska – operator z polską ofertą wystartował 1 grudnia 2013 roku. Pomimo krótkiej historii w Polsce Lebara Mobile to znana i długo istniejąca marka w wielu krajach świata. Lebarę znają m. in. w krajach takich jak Wielka Brytania, Australia, Hiszpania, Holandia czy Francja.

Niestety z okazji pierwszych urodzin operatora zabrakło urodzinowych promocji. Krótko przed urodzinami pojawiła się nawet informacja o zakończeniu niektórych promocji operatora (np. Jedna stawka 19 gr ), co w praktyce oznacza dla użytkownika wyższe ceny (więcej). Na dzień dzisiejszy nie są znane plany operatora odnośnie nowych promocji  na najbliższą przyszłość.

Lebara Mobile Polska to sieć oferująca m. in. bardzo tanie połączenia międzynarodowe. Dzięki niskim cenom możemy z telefonu komórkowego dzwonić dosłownie za grosze do wielu krajów świata. Dokładny cennik połączeń międzynarodowych (i krajowych) sieci Lebara Mobile Polska można znaleźć tutaj. Lebara Mobile Polska to również tania oferta krajowa, m. in. pakiety na połączenia krajowe, innowacyjne pakiety łączące minuty na połączenia krajowe i międzynarodowe, SMS-y oraz internet (Pakiety MIX) i darmowe rozmowy i SMS-y wewnątrz sieci Lebara Mobile Polska.

Lebara Mobile Polska działa na zasięgu sieci Plus. Startery i doładowania można znaleźć na stronie internetowej operatora oraz w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Przypominamy, że konto Lebara Mobile można doładować również doładowaniami sieci Plus, które dostępne są praktycznie wszędzie.

Z okazji urodzin operatora życzymy samych sukcesów, odważnych promocji i wielu innowacyjnych rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju rynku telekomunikacyjnego w Polsce.

Źródło: lebara.com, lebara.pl, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
onn Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
onn
Gość
onn

gratuluje. W związku z 1 urodzinami kończymy promocje i robimy podwyżki cen! Oby ta sieć padła jak najszybciej – wtedy może będzie szansa odzyskać kasę którą zamroziło się w starterze lebara.pl….