Lebara Mobile Polska uruchomiła możliwość przeniesienia numeru

Lebara Mobile Polska logoCYKLCiąg dalszy zmian w sieci Lebara Mobile Polska. Zaledwie wczoraj pisaliśmy o nowej odsłonie strony www operatora, tymczasem dzisiaj Lebara udostępniła usługę przeniesienia numeru, dzięki której można już przenieść swój dotychczasowy numer do sieci Lebara Polska.

Odpowiedni formularz dostępny jest już na stronie internetowej operatora (link do formularza).

Formularz wygląda standardowo. Należy podać swoje dane teleadresowe i dane z dokumentu tożsamości. Należy pamiętać, że przenoszony numer bezwzględnie musi być zarejestrowany u dotychczasowego operatora a dane podane w formularzu do przeniesienia numeru muszą być takie same, jak dane, które podaliśmy rejestrując swój numer u dotychczasowego usługodawcy.

Źródło: wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Jacek (redakcja)KrzysztofMirekonnAares Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
DanieL
Gość
DanieL

Nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aares
Gość
Aares

A to nie było można? 🙂 Kurczę, a już miesiąc temu chciałem się przenieść, ale czasu nie miałem 🙂 A tu sie okazuje, że nie mogłem :]

onn
Gość
onn

bez sekundowego naliczania w Polsce i w pakietach minut nie ma sensu się przenosić do lebara.pl – jedynie co to jak się jedzie do krajów UE to warto wziąść sobie lebara.pl dla 19gr/min i 19gr/MB w krajach UE (zarówno za połączenia przychodzące jak i wychodzące – wychodzące opłata jest za pierwsze 30 sekund 10gr a potem naliczanie jest sekundowe – zaś jeśli chodzi o rozmowy przychodzące to naliczanie jest sekundowe od pierwszej sekundy (wymóg UE)) jak widać Lebara.pl ma naliczanie takie jakie dany urząd nakarze. U nas UKE i nasz rząd ma to w dupie – więc naliczanie jest minutowe… Czytaj więcej »

Mirek
Gość
Mirek

Co prawda przenosić można się od jutra, ale to już szczegół 😛

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Nie zauważyłem, aby na stronie Lebary były jakielkolwiek informacje na temat przenoszenia nr. Również brak odpowiedniego formularza. Poza tym zgadzam się z Onn – karta Lebary jest dobra jedynie na wyjazdy do UE.

Jacek (redakcja)
Gość

Link do formularza przenoszenia numeru znajduje się na dole strony (w stopce) pod “Usługi”.

Oto link:

http://www.lebara.pl/przenies-numer