Lebara Mobile Polska w sieci sklepów Żabka

Lebara Mobile LogoStartery sieci Lebara Mobile dostępne są na terenie całego kraju w sieci sklepów Żabka – informuje na swoim profilu na FB operator.

Lebara Mobile to międzynarodowy wirtualny operator komórkowy (MVNO), który na polskim rynku działa od grudnia ubiegłego roku. Operator oferuje tanie połączenia za granicę oraz w Polsce. W Polsce Lebara Mobile działa na nadajnikach Polkomtela (operatora sieci Plus). Konto można w prosty sposób doładować również kuponami służącymi do doładowania konta sieci Plus. Starter sieci Lebara Mobile (bezpłatny) można również za darmo zamówić na stronie internetowej operatora (link). Ostatnio informowaliśmy o nowościach i promocjach sieci Lebara Mobile w Polsce (więcej o tym można przeczytać tutaj).

Źródło: Lebara Mobile, wł.

5 komentarzy do “Lebara Mobile Polska w sieci sklepów Żabka

 • 25 marca 2014 at 13:44
  Permalink

  Niby fajnie, ale z minutowym naliczaniem połączeń krajowych troszkę nas cofnęli. Międzynarodowe rozumiem (choć np. Klucz ma co 30 sekund), ale krajowe…

  Odpowiedź
 • 25 marca 2014 at 18:58
  Permalink

  I co z tego? To sieć głównie do połączeń międzynarodowych. Przy ich cenach (np. 6 gr do Chin za minutę) nie ma znaczenia naliczanie sekundowe, czy minutowe.

  Odpowiedź
 • 26 marca 2014 at 15:22
  Permalink

  Międzynarodowe mogą sobie naliczać jak chcą, nawet co minutę (choć np. Klucz mobile nalicza je co 30 sekund).

  Ale połączenia krajowe wypada naliczać 1-sekundowo. Bez tego marzenia o pół mln klientów mogą sobie wsadzić w buty.

  Odpowiedź
  • JacekK
   28 lipca 2017 at 15:19
   Permalink

   Dzień dobry,

   artykuł dotyczy sieci Lebara Mobile Polska, która już nie istnieje. To właśnie numery Lebara Mobile Polska można było doładowywać zasileniami Plus. Jeśli posiadasz kartę Lebara Mobile z innego kraju, nawet będąc w Polsce nie doładujesz jej zasileniem Plusa.

   Pozdrawiam

   Odpowiedź

Dodaj komentarz