Lebara Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

Lebara Mobile Polska szykuje nową ofertę? Tak wynika z informacji przekazywanych swoim fanom na oficjalnym profilu Lebara Mobile Polska na Facebooku.

(…) niedługo startujemy z nową ofertą, która na pewno miło zaskoczy naszych klientów 🙂 (…)

Lebara Mobile Polska wystartowała w grudniu ubiegłego roku i jest jednym z najmłodszych operatorów MVNO w Polsce. Sieć specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu tanich połączeń międzynarodowych z komórki.

Ostatnio na rynku połączeń międzynarodowych panuje w Polsce bardzo duża konkurencja. W ostatnim czasie wielokrotnie informowaliśmy o zmianach w ofertach KLUCZ Mobile, Lycamobile oraz wspomnianej już Lebary.

Jedną z ostatnich nowości w Lebara Mobile Polska, o jakiej pisaliśmy, było wprowadzenie tzw. Pakietów MIX, które cechują się wspólnym pakietem minut zarówno na połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. To bez wątpienia innowacyjne rozwiązanie, gdyż użytkownik w ramach jednego pakietu korzysta z bezpłatnych minut zarówno na połączenia krajowe (stacjonarne i komórkowe) jak i międzynarodowe do wybranych krajów w Europie i na świecie (również na wszystkie połączenia, zarówno stacjonarne jak i komórkowe).

Regulamin pakietów MIX.

Lebara Mobile Polska działa na infrastrukturze sieci Plus. Operator obecnie świadczy wyłączenie usługi na kartę (bez comiesięcznych rachunków i umowy). Konto Lebara Mobile można doładować zarówno za pomocą doładowań Lebary, jak i Plusa. Startery można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (m. in. w sieci sklepów Żabka).

Źródło: Lebara Polska, wł

16 komentarzy do “Lebara Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

 • 16 maja 2014 at 10:41
  Permalink

  Lebara Polska ma niemal doskonałą ofertę. Niemal, bo… mają naliczanie MINUTOWE. I jeśli nie ma to większego znaczenia w przypadku połączeń międzynarodowych, tak w przypadku połączeń krajowych cofa nas to wiele lat wstecz. Nie mam pojęcia, skąd taka decyzja.
  Nie mniej mogę polecić Lebarę do połączeń za granicę, to jedna z najlepszych ofert w Polsce. We wspomnianych w tekście pakietach mix, minuta połączenia za granicę to tylko ok. 10 groszy na wszystkie numery.

  Odpowiedź
 • 16 maja 2014 at 10:49
  Permalink

  dokładnie – minuta rozmowy w pl i pakietach powinna być naliczana SEKUNDOWO. Naliczanie MINUTOWE powoduje że karta sim lebary pl sieci sobie nie otwarta nawet z koperty i czeka na lepsze czasy (czyli na naliczanie sekundowe)

  Odpowiedź
 • 16 maja 2014 at 10:56
  Permalink

  poza tym oby z tym “wkrótce” nie było tak jak z klucz.net że napisali wkrótce w kwietniu a zmiany mają być dopiero pod koniec sierpnia 2014r. Lub gorzej – jak było ze startem vectone mobile.pl i …. – czekaliśmy, czekali a vectone w końcu nie wystartował w Polsce…. 🙁

  Odpowiedź
  • 16 maja 2014 at 11:03
   Permalink

   Lebara w przeciwieństwie do Klucza nie podaje konkretnego terminu. wiedzą, że najwięcej zależy od Plusa, bo tylko Polkomtel może dokonać implementacji cen.

   Nie mniej informacja o obniżkach wydaje się być oficjalna (podana na oficjalnym profilu na FB) i z pewnością cieszy. I tak na rynku cen połączeń międzynarodowych jest już tanio (nierzadko taniej niż na rynku połączeń krajowych) i cieszy to, że operatorzy na tym nie poprzestają (przynajmniej w swoich zamiarach).

   Odpowiedź
  • 16 maja 2014 at 11:05
   Permalink

   Co do Vectone Polska, to jak sygnalizują nam nasi czytelnicy, którzy podobno korespondują za pomocą FB z operatorem (ich profil na FB nadal działa) operator nadal utrzymuje, że wystartuje z polską ofertą:)

   Odpowiedź
   • 16 maja 2014 at 11:54
    Permalink

    Nawet jeśli Vectone wystartuje (w co wątpię), to i tak nie zyska dużej popularności. Chyba że oferta będzie naprawdę atrakcyjna (musiałaby być co najmniej tak dobra jak w Virgin Mobile). Ja osobiście miałbym problem z zaufaniem operatorowi, który startuje już prawie dwa lata, którego strona internetowa nagle znika bez żadnego wyjaśnienia, a na oficjalnym profilu na Facebooku jest cisza.

    Swoją drogą, jeżeli czytelnicy korespondują z Vectone na FB, to dlaczego operator nie raczy zamieścić jakiejś informacji na profilu? Domyślam się, że ta korespondencja odbywa się poprzez system wiadomości. Bo na profilu żadnego komunikatu nie ma od marca, a komentarze poszczególnych osób pozostają bez odpowiedzi. Takie milczenie pogłębia moją negatywną opinię o Vectone Mobile – i podejrzewam, że nie tylko moją. Ciężko będzie im zdobyć klientów, jeżeli już przed startem traktują w ten sposób użytkowników, całkowicie ich olewając.

    Odpowiedź
   • 16 maja 2014 at 11:58
    Permalink

    Drobna pomyłka, na FB ostatni post Vectone jest z lutego 😉 Czyli od 3 miesięcy cisza ze strony operatora, żadnej oficjalnej informacji, a od miesiąca nie działa również strona internetowa.

    Tak się zastanawiam czy to “wchodzenie na rynek” nie stanowi jedynie (kiepskiej) reklamy Vectone za granicą.

    Odpowiedź
   • 16 maja 2014 at 13:27
    Permalink

    Zgadzam się, że z Vectone sprawa jest dotychczas niespotykana:) Co do sygnalizacji czytelników, to zweryfikować tego w stanie nie jestem, jednak zakładam że to prawda, gdyż po co mieliby kłamać(?). Cytowali mi nawet korespondencję z której wynikało m. in. to, że mieli wystartować w… kwietniu:)

    Kiedy pojawiła się polska strona Vectone byłem naprawdę pod sporym wrażeniem oferty. Dzisiaj oferta ta byłaby już jedną z wielu.

    Dwie rzeczy mniej zastanawiają najbardziej:

    1. W ubiegłe walentynki na oficjalnym profilu Vectone Mobile na FB pojawiła się grafika z napisami w języku polskim (co najlepsze zachęcająca do wysłania SMS-a z życzeniami z telefonu Vectone Mobile). Ktoś musiał ją wykonać, gdyż nie wyglądało to jak “amatorszczyzna”.

    2. Gdy jeszcze działała ich strona zmieniali na niej ceny dostosowując je do nowych ofert konkurencji (Lycamobile, Lebara Mobile…):)

    Niestety, również jestem zdania, że ciężko będzie im zdobyć zaufanie.

    Odpowiedź
 • 16 maja 2014 at 11:25
  Permalink

  heh – napisali też w Lebara Polska że narazie nie myślą nawet o wprowadzeniu naliczania sekundowego…:(
  Innymi słowy to sporo psuje ofertę…
  Nadal nie skorzystam z sieci mvno Lebara Polska…

  Odpowiedź
  • 16 maja 2014 at 13:30
   Permalink

   Zgadza się, tak napisali. I raczej to się nie zmieni. Lebara Mobile ma wszędzie naliczanie minutowe z wyjątkiem Francji i to tylko dlatego, że sekundowe naliczanie wymusza tam na operatorach francuskie prawo.

   Swoją drogą szkoda, że w Polsce nie ma takiej ustawy. Albo w Parlamencie Europejskim.

   Odpowiedź
 • 16 maja 2014 at 11:34
  Permalink

  Moim zdaniem obecnej oferty Lycamobile na rozmowy międzynarodowe raczej i tak nie pobiją 🙂 A znając życie lyca przedłuży obecną promocję, skoro robią konkurs na film który ma ją wypromować 🙂

  Odpowiedź
  • 16 maja 2014 at 14:22
   Permalink

   @ heheszki.

   Udało się potwierdzić, że nowe pakiety internetowe obowiązują od wczoraj o już działają. Wrzuciłem jużt już inf.

   Odpowiedź
 • 19 maja 2014 at 10:32
  Permalink

  Uwaga! Udało się potwierdzić sposób naliczania w Lycamobile. Internet naliczany jest za każdy 1 MB.

  Pakiety na połączenia rozliczane są tak samo jak w Lebara Polska – czyli minutowo.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz