Lebara Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

Lebara Mobile Polska szykuje nową ofertę? Tak wynika z informacji przekazywanych swoim fanom na oficjalnym profilu Lebara Mobile Polska na Facebooku.

(…) niedługo startujemy z nową ofertą, która na pewno miło zaskoczy naszych klientów 🙂 (…)

Lebara Mobile Polska wystartowała w grudniu ubiegłego roku i jest jednym z najmłodszych operatorów MVNO w Polsce. Sieć specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu tanich połączeń międzynarodowych z komórki.

Ostatnio na rynku połączeń międzynarodowych panuje w Polsce bardzo duża konkurencja. W ostatnim czasie wielokrotnie informowaliśmy o zmianach w ofertach KLUCZ Mobile, Lycamobile oraz wspomnianej już Lebary.

Jedną z ostatnich nowości w Lebara Mobile Polska, o jakiej pisaliśmy, było wprowadzenie tzw. Pakietów MIX, które cechują się wspólnym pakietem minut zarówno na połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. To bez wątpienia innowacyjne rozwiązanie, gdyż użytkownik w ramach jednego pakietu korzysta z bezpłatnych minut zarówno na połączenia krajowe (stacjonarne i komórkowe) jak i międzynarodowe do wybranych krajów w Europie i na świecie (również na wszystkie połączenia, zarówno stacjonarne jak i komórkowe).

Regulamin pakietów MIX.

Lebara Mobile Polska działa na infrastrukturze sieci Plus. Operator obecnie świadczy wyłączenie usługi na kartę (bez comiesięcznych rachunków i umowy). Konto Lebara Mobile można doładować zarówno za pomocą doładowań Lebary, jak i Plusa. Startery można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (m. in. w sieci sklepów Żabka).

Źródło: Lebara Polska, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

16
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Jacek (redakcja)mvno-gsm.plheheszkiDamiaNBleem Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Lebara Polska ma niemal doskonałą ofertę. Niemal, bo… mają naliczanie MINUTOWE. I jeśli nie ma to większego znaczenia w przypadku połączeń międzynarodowych, tak w przypadku połączeń krajowych cofa nas to wiele lat wstecz. Nie mam pojęcia, skąd taka decyzja.
Nie mniej mogę polecić Lebarę do połączeń za granicę, to jedna z najlepszych ofert w Polsce. We wspomnianych w tekście pakietach mix, minuta połączenia za granicę to tylko ok. 10 groszy na wszystkie numery.

onn
Gość
onn

dokładnie – minuta rozmowy w pl i pakietach powinna być naliczana SEKUNDOWO. Naliczanie MINUTOWE powoduje że karta sim lebary pl sieci sobie nie otwarta nawet z koperty i czeka na lepsze czasy (czyli na naliczanie sekundowe)

onn
Gość
onn

poza tym oby z tym “wkrótce” nie było tak jak z klucz.net że napisali wkrótce w kwietniu a zmiany mają być dopiero pod koniec sierpnia 2014r. Lub gorzej – jak było ze startem vectone mobile.pl i …. – czekaliśmy, czekali a vectone w końcu nie wystartował w Polsce…. 🙁

onn
Gość
onn

heh – napisali też w Lebara Polska że narazie nie myślą nawet o wprowadzeniu naliczania sekundowego…:(
Innymi słowy to sporo psuje ofertę…
Nadal nie skorzystam z sieci mvno Lebara Polska…

Jacek (redakcja)
Gość

Zgadza się, tak napisali. I raczej to się nie zmieni. Lebara Mobile ma wszędzie naliczanie minutowe z wyjątkiem Francji i to tylko dlatego, że sekundowe naliczanie wymusza tam na operatorach francuskie prawo.

Swoją drogą szkoda, że w Polsce nie ma takiej ustawy. Albo w Parlamencie Europejskim.

Bleem
Gość
Bleem

Moim zdaniem obecnej oferty Lycamobile na rozmowy międzynarodowe raczej i tak nie pobiją 🙂 A znając życie lyca przedłuży obecną promocję, skoro robią konkurs na film który ma ją wypromować 🙂

Jacek (redakcja)
Gość

Lycamobile ma jeszcze jedną przewagę. Do Lebara nadal nie można przenieść numeru.

heheszki
Gość
heheszki

widac juz jakies zmiany:

http://www.lebara.pl/sklep/internet

Jacek (redakcja)
Gość

@ heheszki

Dzięki za link. Faktycznie, zmienili pakiety przystosowując je do oferty Lycamobile (choć nie zmienili liczby pakietów do wyboru). Ale to chyba nie to. Wg mnie szykują coś mocniejszego, ale mogę być w błędzie.

Co ciekawe regulamin na stronie pokazuje pakiety internetowe “po staremu”.

http://www.lebara.pl/regulamin-uslugi-pakiet-lebara-internet

Jacek (redakcja)
Gość

Uwaga! Udało się potwierdzić sposób naliczania w Lycamobile. Internet naliczany jest za każdy 1 MB.

Pakiety na połączenia rozliczane są tak samo jak w Lebara Polska – czyli minutowo.