Lebara Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

Lebara Mobile Polska – wkrótce nowa oferta?

16 maja 2014 16 przez mvno-gsm.pl

Lebara Mobile Polska szykuje nową ofertę? Tak wynika z informacji przekazywanych swoim fanom na oficjalnym profilu Lebara Mobile Polska na Facebooku.

(…) niedługo startujemy z nową ofertą, która na pewno miło zaskoczy naszych klientów 🙂 (…)

Lebara Mobile Polska wystartowała w grudniu ubiegłego roku i jest jednym z najmłodszych operatorów MVNO w Polsce. Sieć specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu tanich połączeń międzynarodowych z komórki.

Ostatnio na rynku połączeń międzynarodowych panuje w Polsce bardzo duża konkurencja. W ostatnim czasie wielokrotnie informowaliśmy o zmianach w ofertach KLUCZ Mobile, Lycamobile oraz wspomnianej już Lebary.

Jedną z ostatnich nowości w Lebara Mobile Polska, o jakiej pisaliśmy, było wprowadzenie tzw. Pakietów MIX, które cechują się wspólnym pakietem minut zarówno na połączenia krajowe, jak i międzynarodowe. To bez wątpienia innowacyjne rozwiązanie, gdyż użytkownik w ramach jednego pakietu korzysta z bezpłatnych minut zarówno na połączenia krajowe (stacjonarne i komórkowe) jak i międzynarodowe do wybranych krajów w Europie i na świecie (również na wszystkie połączenia, zarówno stacjonarne jak i komórkowe).

Regulamin pakietów MIX.

Lebara Mobile Polska działa na infrastrukturze sieci Plus. Operator obecnie świadczy wyłączenie usługi na kartę (bez comiesięcznych rachunków i umowy). Konto Lebara Mobile można doładować zarówno za pomocą doładowań Lebary, jak i Plusa. Startery można nabyć w wybranych punktach sprzedaży na terenie całego kraju (m. in. w sieci sklepów Żabka).

Źródło: Lebara Polska, wł

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***