Lebara Mobile – strona www w nowej odsłonie

Sieć komórkowa Lebara Mobile Polska po raz drugi odświeżyła swoją witrynę internetową. Operator ostatnich zmian w stronie internetowej dokonał w maju b. r., co połączone było wówczas ze zmianami w ofercie (więcej o tym tutaj).

Pierwsze wrażenie jest pozytywne. Z każdą wersją strona internetowa Lebara Mobile Polska nabiera nowocześniejszego wyglądu. Znacznie łatwiej można odnaleźć niezbędne informacje.

Lebara Mobile nowa strona www

Lebara Mobile Polska to jeden z najmłodszych operatorów wirtualnych (MVNO) w Polsce. Ten międzynarodowy operator z polską ofertą wystartował pod koniec ubiegłego roku.

Więcej na temat sieci Lebara Mobile można znaleźć tutaj, gdzie dzięki uprzejmości Operatora przybliżyliśmy markę Lebara Mobile Polska naszym Czytelnikom.

Źródło: Lebara Mobile Polska, wł

Oceń w skali od 1 do 5 nową stronę internetową sieci Lebara Mobile Polska:

View Results

Loading ... Loading ...

4 komentarzy do “Lebara Mobile – strona www w nowej odsłonie

 • 22 lipca 2014 at 12:43
  Permalink

  Wszystko super, ale mamy już kolejną wersję strony, a niestety wciąż nie ma zakładki “Przenieś numer” :/ Kiedy będzie to możliwe?

  Odpowiedź
 • 22 lipca 2014 at 13:07
  Permalink

  a już myślałem że dali sekundowe naliczanie po pl i w pakietach z pl… – a tu nic… 🙁

  Odpowiedź
 • 23 lipca 2014 at 11:56
  Permalink

  W zasadzie sekundowe naliczanie to jednak z dwóch tylko rzeczy (druga to możliwość przeniesienia numeru), których brakuje Lebarze. Jednak należy pamiętać, że w roamingu od 30 sekundy jest to naliczanie sekundowe, a to oferta na wakacje za granicą wręcz wymarzona.

  Odpowiedź

Dodaj komentarz