Lejek internetowy w KLUCZ Mobile? Operator pyta użytkowników

Lejek internetowy w KLUCZ Mobile? Operator pyta użytkowników

12 listopada 2014 6 przez JacekK

Wirtualny operator komórkowy KLUCZ Mobile planuje wprowadzić lejek internetowy? Tak wynika z informacji, jakie operator umieścił na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Zaznaczamy, że informacja ta nie jest potwierdzona i operator nie napisał wprost, że taką usługę wprowadzi. KLUCZ Mobile pyta jednak swoich fanów o zdanie i bliższe oczekiwania w stosunku do takiej usługi.

Co to takiego lejek internetowy?

Tak potocznie nazywana jest usługa polegająca na zmniejszaniu się prędkości transmisji danych po wykorzystaniu pakietu internetowego. Dzięki usłudze możemy również korzystać z internetu zupełnie za darmo, wystarczy aktywne konto. Prędkość jednak jest w takim przypadku bardzo niewielka – najczęściej wynosi w zależności od operatora od 16 do 32 kb/s. Lejek to również ochrona przed niespodziewanymi kosztami związanymi z korzystaniem z internetu, gdyż po wykorzystaniu zakupionego pakietu danych nie ponowimy żadnych kosztów.

Sprawę lejka internetowego w KLUCZ Mobile będziemy na bieżąco monitorować i informować na bieżąco o wszelkich nowych faktach.

KLUCZ Mobile słynie z interakcji ze swoimi użytkownikami. Operator już wielokrotnie pytał o oczekiwania swoich klientów i niejednokrotnie uwzględniał je podczas wprowadzania nowości.

Źródło: KLUCZ Mobile, wł

Fot: KLUCZ Mobile

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***