Lycamobile – bez limitu za 29 zł miesięcznie

Międzynarodowy operator komórkowy Lycamobile nie chce pozostać z tyłu stawki w cenowym wyścigu i odpowiada na ostatnie nowości zaprezentowane przez Virgin Mobile oraz Mobile Vikings. Od teraz użytkownicy Lycamobile Polska mogą korzystać z pakietu Do Wszystkich 29, w ramach którego za 29 zł miesięcznie otrzymuje się nielimitowane rozmowy i SMS-y krajowe do wszystkich sieci oraz 3 GB internetu.

Lycamobile_bez_limitu_29

Jak informuje regulamin promocji nielimitowane rozmowy krajowe są w praktyce objęte limitem – 3000 minut. Tak, czy inaczej, klient może rozmawiać dość swobodnie, gdyż średnio dziennie użytkownik do dyspozycji ma aż 100 minut.

W trakcie trwania oferty Klient otrzyma 3 000 minut na rozmowy do wszystkich operatorów w Polsce

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności.

Lycamobile to również tanie połączenia międzynarodowe, umożliwiająca dzwonić za grosze do bardzo wielu krajów na świecie. Lycamobile Polska świadczy usługi na kartę (pre-paid).

Źródło: Lycamobile

Fot: Lycamobile.pl

19 komentarzy do “Lycamobile – bez limitu za 29 zł miesięcznie

 • 2 marca 2015 at 18:50
  Permalink

  Gdyby nie virgin to by nic się nie zmieniło więc przyparci do muru musieli zareagować, bez łaski

  Odpowiedź
 • 2 marca 2015 at 19:14
  Permalink

  A gdyby było jakiekolwiek zainteresowanie poprzednią ofertą Virgin (tą pierwszą tuż po likwidacji bez kompromisów), to daliby taką? NIE. Cóż więc w tym dziwnego i dlaczego to Lycamobile jest gorsza? Virgin zmieniło ofertę, bo ludzie mieszali ich z błotem

  Odpowiedź
 • 2 marca 2015 at 21:53
  Permalink

  Dalej to naliczanie minutowe? Co za …(Jacek: usunięto wyrażenia niecenzuralne)!

  Odpowiedź
  • 3 marca 2015 at 08:28
   Permalink

   Niestety musiałem usunąć niecenzuralny zwrot, komentarz oczywiście zostawiłem. Zgadzam się, że naliczanie minutowe cofa nas dość daleko w przeszłość, jednak akurat w tym pakiecie większego znaczenia to nie ma.

   Odpowiedź
   • 3 marca 2015 at 08:57
    Permalink

    zgadzam się. 3 tys. minut nie ma szans by je wygadać chyba że masz firmę. Ja w m-cu wygaduję 450-600 min więc oferta fajna. Martwi niestety ten internet gdzie nie można go używać jako hotspot, ps. zawsze coś spitolą przy super ofercie, ech

    Odpowiedź
    • 3 marca 2015 at 09:45
     Permalink

     Dokładnie. To ŚREDNIO 100 minut dziennie, blisko 2 godziny ciągłego gadania każdego dnia. Wystarczy jeden dzień bez rozmów a “limit” rośnie. Przynajmniej jasno i oficjalnie postawiona sprawa

     Odpowiedź
     • 3 marca 2015 at 13:01
      Permalink

      witam

      Mam pytanie do redaktorów mvno-gsm.pl – może prócz mvno warto wspomnieć także o mniejszych operatorach działających w Polsce a mających ciekawą (tanią) ofertę dla klientów?
      Jednym z takich operatorów jest zicom.pl – niby działa tylko w 6 miejscowościach na południu Polski – ale ofertę mają ciekawą.

      Pozdrawiam

     • 3 marca 2015 at 14:15
      Permalink

      Jednak naliczanie minutowe powoduje, że ze 100 minut traci się ok. 30%, a więc zostanie 70-75 minut do wygadania.

     • 5 marca 2015 at 21:56
      Permalink

      @ roman

      Będzie o takich markach. Po cyklu “Poznaj MVNO” ruszy kolejny, właśnie o mało znanych i często lokalnych markach. Propozycje do cyklu będą zgłaszać Czytelnicy. Szczegóły być może już w wakacje.

      Pozdrawiam!

      Jacek

  • 3 marca 2015 at 13:28
   Permalink

   tak stacjonarna (a dokładnie voip) – kabelki idą po światłowodach. np abonament jest od 1zł – minuta rozmowy na polskie numery komórkowe i stacjonarne to 8gr/min brutto (naliczanie sekundowe), 14 gr/min brutto na numery w UE bodajże (pisze na świat – ale ja w to nie wierzę) i naturalnie w standardzie rozmowy wewnątrz zicom.pl są za free. Do tego internet na światłowodach (symetryczny) to ceny: za 10zł internet 10Mb/s na 10Mb/s, za 20zł 20Mb/s na 20Mb/s, 30zł 30Mb/s na 30Mb/s na miesiąc wszystko – i dalej uważasz że to słaba oferta….??

   Odpowiedź
   • 4 marca 2015 at 10:23
    Permalink

    Wydzwaniam średnio 1000 min./ msc. Gdybym musiał płacić za każdą minutę po 8 gr, rachunek wyszedłby na poziomie 80 PLN – to bardzo drogo. Ciekawe jak wyglada temat SMS ? (około 300/ msc.), dalej, czy można by chociaż wyjść z tym “cudem techniki” po browarek (ok. 100 m.) i zasięgu nie zgubić ? O roamingu w ogóle, rozumiem, nie ma co marzyć ? Zostanę przy starych rozwiazaniach (Virgin Mobile).

    Odpowiedź
    • 4 marca 2015 at 14:32
     Permalink

     no zgadza się. To oferta nie dla wszystkich. Ale dla starszych ludzi co mało dzwonią, a raczej inni do Nich dzwonią i mają słabość do numerów stacjonarnych oferta jest jak znalazł. Szczególnie, że dla seniorów jest oferta internetowa tylko dla SENIORÓW czyli internet 1Mb/s na 1Mb/s za 5zł miesięcznie – do tego telefon za 1zł (nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci ZICOM są za free) czyli za łącznie 6zł ma się internet + telefon stacjonarny… – i co trzeba staruszkowi więcej. Darmową telewizję naziemną ma się już od jakiegoś czasu (24 programy bodajże :-)) niezależnie, nawet po największych dziurach na naszym terenie 🙂

     Odpowiedź
     • 5 marca 2015 at 21:57
      Permalink

      @ roman

      Będzie o takich mniejszych markach. Po cyklu „Poznaj MVNO” ruszy kolejny, właśnie o mało znanych i często lokalnych markach. Propozycje do cyklu będą zgłaszać Czytelnicy. Szczegóły być może już w wakacje.

      Pozdrawiam!

      Jacek

 • 6 marca 2015 at 11:00
  Permalink

  czyli o tych operatorach dopiero po wakacjach:(??

  Odpowiedź
 • 12 marca 2015 at 06:14
  Permalink

  @Roman a czy Ty czasem nie pracujesz w tej firmie? Ja wiem że reklama dźwignia handlu ale bez przesady. W Play tez masz numer stacjonarny jako drugi na karcie. Czy warto więc brać voipa z abonamentem i długa umową? Jest skype i wiele innych. Wiec taka oferta o której piszesz to jest bez sensu w dzisiejszych czasach ale każdy ma swój rozum.

  Odpowiedź
  • 12 marca 2015 at 13:48
   Permalink

   do Marcin: a wyobraź sobie że NIE pracuje w tej firmie – tylko moim zdaniem oferta jest naprawdę dobra. Za np 10zł 10Mb/s łącze symetryczne to naprawdę dobra oferta. Co do numeru stacjonarnego – to też zgadzam się, że telefon stacjonarny to przeżytek – ale powiedz to moim rodzicom….
   A tak to 1zł abonament stacjonarny i problem mam z głowy.
   Poza tym światłowody to moim zdaniem przyszłość a ceny: 10zł 10Mb/s, 20zł 20Mb/s, 30zł 30Mb/s – łącze symetryczne – dalej uważasz, że oferta jest kiepska??

   Odpowiedź
 • 13 marca 2015 at 12:32
  Permalink

  Chciałem się podzielić uwagami odnośnie pakietu No limit “do wszystkich 29” w Lyca a mianowicie: w tym pakiecie nie ma 3000 min. a znacznie więcej! Jak dzwonię wewnątrz sieci to ściąga mi minuty z pakietu 8000 minut, jak dzwonię na stacjonarne, to z pakietu 5000 minut a na komórki jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, że jest trzeci pakiet. Wszystko wychodzi mi w historii :-).

  Odpowiedź

Dodaj komentarz