Lycamobile – bez limitu za 29 zł miesięcznie

Międzynarodowy operator komórkowy Lycamobile nie chce pozostać z tyłu stawki w cenowym wyścigu i odpowiada na ostatnie nowości zaprezentowane przez Virgin Mobile oraz Mobile Vikings. Od teraz użytkownicy Lycamobile Polska mogą korzystać z pakietu Do Wszystkich 29, w ramach którego za 29 zł miesięcznie otrzymuje się nielimitowane rozmowy i SMS-y krajowe do wszystkich sieci oraz 3 GB internetu.

Lycamobile_bez_limitu_29

Jak informuje regulamin promocji nielimitowane rozmowy krajowe są w praktyce objęte limitem – 3000 minut. Tak, czy inaczej, klient może rozmawiać dość swobodnie, gdyż średnio dziennie użytkownik do dyspozycji ma aż 100 minut.

W trakcie trwania oferty Klient otrzyma 3 000 minut na rozmowy do wszystkich operatorów w Polsce

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty zakupu. Obowiązuje naliczanie minutowe. Użytkownik może mieć uruchomiony tylko jeden pakiet na swoim koncie i nie może kupić następnego w czasie 30-dniowego okresu ważności.

Lycamobile to również tanie połączenia międzynarodowe, umożliwiająca dzwonić za grosze do bardzo wielu krajów na świecie. Lycamobile Polska świadczy usługi na kartę (pre-paid).

Źródło: Lycamobile

Fot: Lycamobile.pl

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

20
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
rassoKrzysiekMarcinKrzysztofdiztonz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
wi
Gość
wi

Gdyby nie virgin to by nic się nie zmieniło więc przyparci do muru musieli zareagować, bez łaski

Dar_86
Gość
Dar_86

A gdyby było jakiekolwiek zainteresowanie poprzednią ofertą Virgin (tą pierwszą tuż po likwidacji bez kompromisów), to daliby taką? NIE. Cóż więc w tym dziwnego i dlaczego to Lycamobile jest gorsza? Virgin zmieniło ofertę, bo ludzie mieszali ich z błotem

Only Samsung
Gość
Only Samsung

Dalej to naliczanie minutowe? Co za …(Jacek: usunięto wyrażenia niecenzuralne)!

Jacek (redakcja)
Gość

Niestety musiałem usunąć niecenzuralny zwrot, komentarz oczywiście zostawiłem. Zgadzam się, że naliczanie minutowe cofa nas dość daleko w przeszłość, jednak akurat w tym pakiecie większego znaczenia to nie ma.

wi
Gość
wi

zgadzam się. 3 tys. minut nie ma szans by je wygadać chyba że masz firmę. Ja w m-cu wygaduję 450-600 min więc oferta fajna. Martwi niestety ten internet gdzie nie można go używać jako hotspot, ps. zawsze coś spitolą przy super ofercie, ech

Jacek (redakcja)
Gość

Dokładnie. To ŚREDNIO 100 minut dziennie, blisko 2 godziny ciągłego gadania każdego dnia. Wystarczy jeden dzień bez rozmów a “limit” rośnie. Przynajmniej jasno i oficjalnie postawiona sprawa

roman
Gość
roman

witam

Mam pytanie do redaktorów mvno-gsm.pl – może prócz mvno warto wspomnieć także o mniejszych operatorach działających w Polsce a mających ciekawą (tanią) ofertę dla klientów?
Jednym z takich operatorów jest zicom.pl – niby działa tylko w 6 miejscowościach na południu Polski – ale ofertę mają ciekawą.

Pozdrawiam

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Jednak naliczanie minutowe powoduje, że ze 100 minut traci się ok. 30%, a więc zostanie 70-75 minut do wygadania.

Jacek (redakcja)
Gość

@ roman

Będzie o takich markach. Po cyklu “Poznaj MVNO” ruszy kolejny, właśnie o mało znanych i często lokalnych markach. Propozycje do cyklu będą zgłaszać Czytelnicy. Szczegóły być może już w wakacje.

Pozdrawiam!

Jacek

diztonz
Gość

Telefonia stacjonarna ? Dziękuję, nie skorzystam …

roman
Gość
roman

tak stacjonarna (a dokładnie voip) – kabelki idą po światłowodach. np abonament jest od 1zł – minuta rozmowy na polskie numery komórkowe i stacjonarne to 8gr/min brutto (naliczanie sekundowe), 14 gr/min brutto na numery w UE bodajże (pisze na świat – ale ja w to nie wierzę) i naturalnie w standardzie rozmowy wewnątrz zicom.pl są za free. Do tego internet na światłowodach (symetryczny) to ceny: za 10zł internet 10Mb/s na 10Mb/s, za 20zł 20Mb/s na 20Mb/s, 30zł 30Mb/s na 30Mb/s na miesiąc wszystko – i dalej uważasz że to słaba oferta….??

diztonz
Gość

Wydzwaniam średnio 1000 min./ msc. Gdybym musiał płacić za każdą minutę po 8 gr, rachunek wyszedłby na poziomie 80 PLN – to bardzo drogo. Ciekawe jak wyglada temat SMS ? (około 300/ msc.), dalej, czy można by chociaż wyjść z tym “cudem techniki” po browarek (ok. 100 m.) i zasięgu nie zgubić ? O roamingu w ogóle, rozumiem, nie ma co marzyć ? Zostanę przy starych rozwiazaniach (Virgin Mobile).

roman
Gość
roman

no zgadza się. To oferta nie dla wszystkich. Ale dla starszych ludzi co mało dzwonią, a raczej inni do Nich dzwonią i mają słabość do numerów stacjonarnych oferta jest jak znalazł. Szczególnie, że dla seniorów jest oferta internetowa tylko dla SENIORÓW czyli internet 1Mb/s na 1Mb/s za 5zł miesięcznie – do tego telefon za 1zł (nielimitowane rozmowy wewnątrz sieci ZICOM są za free) czyli za łącznie 6zł ma się internet + telefon stacjonarny… – i co trzeba staruszkowi więcej. Darmową telewizję naziemną ma się już od jakiegoś czasu (24 programy bodajże :-)) niezależnie, nawet po największych dziurach na naszym terenie… Czytaj więcej »

Jacek (redakcja)
Gość

@ roman

Będzie o takich mniejszych markach. Po cyklu „Poznaj MVNO” ruszy kolejny, właśnie o mało znanych i często lokalnych markach. Propozycje do cyklu będą zgłaszać Czytelnicy. Szczegóły być może już w wakacje.

Pozdrawiam!

Jacek

rasso
Gość
rasso

jest już coś o tych mniejszych Markach?

roman
Gość
roman

czyli o tych operatorach dopiero po wakacjach:(??

Jacek (redakcja)
Gość

Być może uda się wraz z początkiem wakacji

Marcin
Gość
Marcin

@Roman a czy Ty czasem nie pracujesz w tej firmie? Ja wiem że reklama dźwignia handlu ale bez przesady. W Play tez masz numer stacjonarny jako drugi na karcie. Czy warto więc brać voipa z abonamentem i długa umową? Jest skype i wiele innych. Wiec taka oferta o której piszesz to jest bez sensu w dzisiejszych czasach ale każdy ma swój rozum.

roman
Gość
roman

do Marcin: a wyobraź sobie że NIE pracuje w tej firmie – tylko moim zdaniem oferta jest naprawdę dobra. Za np 10zł 10Mb/s łącze symetryczne to naprawdę dobra oferta. Co do numeru stacjonarnego – to też zgadzam się, że telefon stacjonarny to przeżytek – ale powiedz to moim rodzicom….
A tak to 1zł abonament stacjonarny i problem mam z głowy.
Poza tym światłowody to moim zdaniem przyszłość a ceny: 10zł 10Mb/s, 20zł 20Mb/s, 30zł 30Mb/s – łącze symetryczne – dalej uważasz, że oferta jest kiepska??

Krzysiek
Gość
Krzysiek

Chciałem się podzielić uwagami odnośnie pakietu No limit “do wszystkich 29” w Lyca a mianowicie: w tym pakiecie nie ma 3000 min. a znacznie więcej! Jak dzwonię wewnątrz sieci to ściąga mi minuty z pakietu 8000 minut, jak dzwonię na stacjonarne, to z pakietu 5000 minut a na komórki jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, że jest trzeci pakiet. Wszystko wychodzi mi w historii :-).