Lycamobile – darmowe rozmowy międzynarodowe wewnątrz sieci Lycamobile po każdym doładowaniu

Ciąg dalszy ofensywy sieci Lycamobile, która przygotowała swoim użytkownikom kolejną już w ostatnim czasie promocję. Lycamobile oferuje teraz DARMOWE ROZMOWY do innych użytkowników Lycamobile w Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii,Danii, Szwajcarii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Lycamobile darmowe rozmowy po doładowaniuPromocja jest ważna do 31/05/2014. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, klient musi doładować konto dowolną kwotą. Stan konta klienta musi wynosić co najmniej 1 zł. Podczas trwania oferty klient może wykorzystać 3000 minut miesięcznie, po wykorzystaniu których opłaty za połączenia będą naliczane zgodnie z cennikiem operatora. Oferta jest ważna tylko dla użytkowników Lycamobile Polska i nie dotyczy połączeń w roamingu. Oferta nie służy do użytku komercyjnego.

W praktyce oznacza to darmowe rozmowy z bliskimi za granicą, którzy posiadają kartę Lycamobile kraju, w którym się znajdują.

Startery Lycamobile dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Na stronie internetowej operatora można również zamówić do domu bezpłatny starter. Lycamobile w Polsce działa na infrastrukturze sieci Plus.

Źródło: Lycamobile, wł.

1 komentarz do “Lycamobile – darmowe rozmowy międzynarodowe wewnątrz sieci Lycamobile po każdym doładowaniu

  • 12 marca 2014 at 09:04
    Permalink

    Po ostatnich promocjach można śmiało powiedzieć, że Lycamobile jest w tej chwili najlepszą siecią wirtualną, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwości tanich połączeń z zagranicą i pakiety internetowe.

    Odpowiedź

Dodaj komentarz