Lycamobile – darmowe rozmowy międzynarodowe wewnątrz sieci Lycamobile po każdym doładowaniu

Ciąg dalszy ofensywy sieci Lycamobile, która przygotowała swoim użytkownikom kolejną już w ostatnim czasie promocję. Lycamobile oferuje teraz DARMOWE ROZMOWY do innych użytkowników Lycamobile w Austrii, Australii, Belgii, Norwegii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Francji, Holandii, Szwecji, Polsce, Hiszpanii,Danii, Szwajcarii, Portugalii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Lycamobile darmowe rozmowy po doładowaniuPromocja jest ważna do 31/05/2014. W trakcie trwania oferty klient otrzyma 3000 minut na rozmowy wewnątrz sieci Lycamobile. Aby aktywować promocję, klient musi doładować konto dowolną kwotą. Stan konta klienta musi wynosić co najmniej 1 zł. Podczas trwania oferty klient może wykorzystać 3000 minut miesięcznie, po wykorzystaniu których opłaty za połączenia będą naliczane zgodnie z cennikiem operatora. Oferta jest ważna tylko dla użytkowników Lycamobile Polska i nie dotyczy połączeń w roamingu. Oferta nie służy do użytku komercyjnego.

W praktyce oznacza to darmowe rozmowy z bliskimi za granicą, którzy posiadają kartę Lycamobile kraju, w którym się znajdują.

Startery Lycamobile dostępne są w punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Na stronie internetowej operatora można również zamówić do domu bezpłatny starter. Lycamobile w Polsce działa na infrastrukturze sieci Plus.

Źródło: Lycamobile, wł.

Stronę tworzymy na internecie mobilnym

Pracujemy na internecie mobilnym OTVARTA
***

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ogonek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o
Ogonek
Gość
Ogonek

Po ostatnich promocjach można śmiało powiedzieć, że Lycamobile jest w tej chwili najlepszą siecią wirtualną, zwłaszcza jeśli chodzi o możliwości tanich połączeń z zagranicą i pakiety internetowe.